Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSİ İBİZA İÇİN SPOR YAY

Kissable

Kayıtlı Üye
Herhese merhaba,

Arkadaşlar aracım 2016 1.2Tsi ibiza eibach spor yay alacağım fakat 3.5 veya 5cm arasında kararsızım. Uzerinde orjinal style pakette verilen 15 jant mevcuttur. Hangisini tavsiye edersiniz? Tavsiye eden arkadaşlardan ricam foto ile paylaşabilirse cok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

3.5 ile 16" inç jant çok iyi gider.
Tabii Ibiza kullananlar daha verimli cevap verecektir.

İbiza için eibach 5 cm yay yok bildiğim kadarıyla bende çok baktımda bulamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5cm eibach ibiza için yok limit 3.5 olarak belirlemişler.5 den sonra amastör değişimi gerektirdiği için böyle olduğunu yazıyorlar. Onun haricinde vogland 4.5 var diye biliyorum bu arada 15 jantlarla 3.5 eibach kullanına arabada fazla bi düşüş yaşatmıyor bilgin olsun çünkü motor küçük kasas hafif istediğin kıvama gelmez press işinede girersen verim alamassın yaylarına yazık etmiş olursun. Sana tavsiyem vogland bakman

Merhaba konfordan cok odun vermek istemiyorsan 3.5 derim bende 3.5-5 taktim malum bizim arabalarin arkasi biraz havada
c2a20f9f00e8b1ccc69b95aa2bed4065.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt