Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.0 tsi leon ön ızgara

Ekli dosyayı görüntüle 17535
İyi akşamlar
Sahibinden de fr panjur takan gördüm bu şekilde gayet de güzel durmuş.bu ara önden kaza yapmış ve öyle değişmiş büyük ihtimalle ama sonuçta oluyor ve güzel durmuş bence

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Kesinlikle çok güzel durmuş. Muhtemelen aracın aerodinamiği için kapalı panjur yapmışlar ama çoğu insanın zevkine hitap etmiyor. Ben aracı aldım fakat bu konuda bilirkişi yorumu olmadan değiştirmekten imtina ediyorum açıkçası..

Kesinlikle çok güzel durmuş. Muhtemelen aracın aerodinamiği için kapalı panjur yapmışlar ama çoğu insanın zevkine hitap etmiyor. Ben aracı aldım fakat bu konuda bilirkişi yorumu olmadan değiştirmekten imtina ediyorum açıkçası..

Biz kendimizde otomotiv işi ile uğraşıyoruz yani az çok anlarım bunun araca hiçbir zararı olmaz.seat servisinede söylemiştim onlsrda öyle söyledi.tabiki bunun böyle yapılmasının bir amacı vardır ecomotive olduğu için ama zarar vericek cinsten bi değişim olmaz

Biz kendimizde otomotiv işi ile uğraşıyoruz yani az çok anlarım bunun araca hiçbir zararı olmaz.seat servisinede söylemiştim onlsrda öyle söyledi.tabiki bunun böyle yapılmasının bir amacı vardır ecomotive olduğu için ama zarar vericek cinsten bi değişim olmaz

aynı araçtan bende de var bende çok gıcık oluyorum bu duruma açıkcası benimde çekincelerim var şuan yaptırdınız mı yaptırdığınızda bilgi verirmisiniz son durum hakkında :)

aynı araçtan bende de var bende çok gıcık oluyorum bu duruma açıkcası benimde çekincelerim var şuan yaptırdınız mı yaptırdığınızda bilgi verirmisiniz son durum hakkında :)

Araca panjur uyuyor binsıkıntı yok internetten bulunuyor makul sitede ama maliyetten sebep askıya aldım ben ama dediğim gibi yapılabilir ve bir sorun yok sonuçta tampon aynı büyüklükler de aynı

Geri
Üst Alt