Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.0 ecotsi dsg ibiza sahibi olan arkadaşlar varmı aramızda

Merhaba arkadaşlar,
Bende arabami gecen hafta aldim ve cok memnunum. Ozellikle turbo olayi, araba hafif olduğundan gazi kokledin mi firlayip gidiyor arac:)
Ses olayina gelecek olursak, arkadasin dedigi gibi 2 1 gecislerde hafif bir ses duyuluyor. Dsg den dolayi oldugunu düşünüyorum. Servise sormadim ama, gostermek gerekli mi?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bahsettiğiniz ses hemen hemen her araçta var bu forumda gördüğümüz üzere..
Bende kasım 2016 dan beri kullanıyorum en ufak bir sıkıntı yaşamadım bu konuda..
Gönül rahatlığıyla binin aracınıza zaten garantili şu anda..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

vites 2 den 1 e gecerken sesli geciyor herzaman olmuyor ama genelde oluyor.dusuk viteslerde de vites gecis seslerini duyabiliyorum ama rahatsiz edici boyutta degil. senin aracta durum nasil tesekkurederim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Duyduğunuz ses DSG nin genel karakterinden kaynaklanıyor. Hızlı yavaşlamalara genelde 1. vites sesini duyarsınız. 1-2 ara geçişleri özellikle S konumunda daha çok hissedersiniz. Kasisli ve bozuk yollarda şıkırtılar duyabilirsiniz (7 ileri kuru tiplerde), vitesi P konumuna aldığınızda şlak diye bir ses gelir. Vites düşüşlerinde kimi zaman hissettirir. Bunlar DSG nin kendine has yapısından kaynaklanır.

Geri
Üst Alt