Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şanzıman Kitlenmesi

leontr26

Kayıtlı Üye
Selamlar güne kötü başladık maalesef işim çıktı oraya doğru gidiyordum aracımla kasisten geçerken 2 den 1 e atıp kasisten geçerken şanzıman kitlendi araç olduğu yerde durdu ne gaz yedi nede boşta hareket dahi etmedi hiçbirşekilde yerinden oynamadı çekici çağırıp tanıdık sanayiye çektirdik yarın bakılacak ne olmuştur abiler yardımınıza ihtiyacım var ?

Selamlar güne kötü başladık maalesef işim çıktı oraya doğru gidiyordum aracımla kasisten geçerken 2 den 1 e atıp kasisten geçerken şanzıman kitlendi araç olduğu yerde durdu ne gaz yedi nede boşta hareket dahi etmedi hiçbirşekilde yerinden oynamadı çekici çağırıp tanıdık sanayiye çektirdik yarın bakılacak ne olmuştur abiler yardımınıza ihtiyacım var ?

Geçmiş olsun dsg açılmadan içinde ne sorun vardır bilinmez ve maliyeti yüksektir umarım birşey yoktur en kötü 1 ve 2 dişlileri bir birini kilitlemiş olabilirler

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Selamlar güne kötü başladık maalesef işim çıktı oraya da doğru gidiyordum aracımla kasisten geçerken 2 den 1 e atıp kasisten geçerken şanzıman kitlendi araç olduğu yerde durdu ne gaz yedi nede boşta hareket dahi etmedi hiçbirşekilde yerinden oynamadı çekici çağırıp tanıdık sanayiye çektirdik yarın bakılacak ne olmuştur abiler t ihtiyacım var ?
De

Geri
Üst Alt