Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şampiyon FENERBAHÇE ÜLKER......

:p Olm ne yapayım yahu rekorlar kitabına girmişiz tüm branşlarda şampiyonlukla:D

senin gülen yüğzün yeter abi tebrikederiz:D çok ağladınız gülmek sizinde hakkınız şaka maka bi yana helal olsun hakkınızı vermek lazım özellıkle azız başkana adam yemın etmiş sanki gecen senelrın acısına......ama sunu unutma daha senle cok işimiz var bizimpuhahapuhaha

Barış dün sizin başkan anons yapacatı adamı konuşturmadınız,bağırış çağırış küfürler:D adam en son bıraktı gitti,orada Aziz olacaktı ki bir hareketi ile tüm salon susardı:) Daha başkanınıza bile saygı duymuyorsunuz:) ama dün bir tezahuratınızı begendim "o kupa burada verilmeyecek" ::D:D

Barış dün sizin başkan anons yapacatı adamı konuşturmadınız,bağırış çağırış küfürler:D adam en son bıraktı gitti,orada Aziz olacaktı ki bir hareketi ile tüm salon susardı:) Daha başkanınıza bile saygı duymuyorsunuz:) ama dün bir tezahuratınızı begendim "o kupa burada verilmeyecek" ::D:D

abi biz paraya eğilen taraftar değiliz bizim kulubümüz 500 senelık bir kulup kültürümüz farklı paray veren başkan satın alamaz o kulup başkanın değil taraftarındır:D

abi biz paraya eğilen taraftar değiliz bizim kulubümüz 500 senelık bir kulup kültürümüz farklı paray veren başkan satın alamaz o kulup başkanın değil taraftarındır:D

500 yıllık mı::D Ne o kulüp başkanlarınızın arasında Kanuni ile tüm selimler mustafalar var herhalde::D He bu arada parasız Stancu,culio,zapatayı alırsın:D Parasız kulübün futbol endüstrisinde yeri yoktur,bu arada başka spor icat edin orda oynayalım,yenmediğimiz dal kalmadı:D

500 yıllık mı::D Ne o kulüp başkanlarınızın arasında Kanuni ile tüm selimler mustafalar var herhalde::D He bu arada parasız Stancu,culio,zapatayı alırsın:D Parasız kulübün futbol endüstrisinde yeri yoktur,bu arada başka spor icat edin orda oynayalım,yenmediğimiz dal kalmadı:D

abi bunu senden duymamıs olım lütfen :eek:key: galatasarayın tarıhını rıca edıcem bır arastır bakalım kactane kanunı göruceksın... EGER osmanlı padişahları dıye bır kıtap var tarıhını okursan abı sultan ahmet döneminden gelen başkanlıkları görmüş olursun bak bu konuda senı aydınlatmıs olım kardesın olarak baska bır yerde soleme :eek:key:

Olm sen Lise ile kulübü karıştırıyorsun:D

galatasarayın kültüründen geldik abicim bu konuya onun üstüne konsuyoruz zannedıyorum...hee ama kulup tarihinide konusa bilirim seninle sabah kadar anlatılacak cok macımız var cok kupalar var hıc farketmez :D:D seni seviyorum.................:eek:key:

gs nin o kadrosuyla 2 galibiyet alması, bence büyük başarı..,Şampiyon "Fenerbahçe Ülker"i tebrik ederim..

Geri
Üst Alt