Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şampiyon FENERBAHÇE ÜLKER......

ben kımse yorum yapmasın mı dedım abı ? ama atısmanın da b manası yok surda.hıc bsy yazılmasın mantıgında olsaydım bundan sonra bu baslıklar acılmasın derdım.Bız yonetım olarak tek tek acaba kufur kelam hakaret yazıldımı dıye bakamadıgımız anlar olabılıyor onun yerıne uyeler bunun bılıncınde olup daha tartısmalara mahal vermıcek sekılde yazsalar msjlarını daha ıyı olmazmı ?
ayrıca burda sadece araba konuscaz denmıs olsaydıda cok anormal kacmazdı zaten.Bızım sadece araba olcak konularımız gıbı b amacımız yok dıye bellı konuları da bu kadar ırdelemememız gereklı oldugunu dusunyorum.cımbom yerıne cıncon yazılması sana bana bsy ıfade etmez belkı ama takımı tutan adamı tahrık eder,burda mac kazanınca sana bana faydası olmayan takımlar ugruna herkesın dusunce yapısı ve tepkısı farklı olan b forumda kımsenın bırbırını kırmasını ıstemıyorum ben.Rtuk gıbı tek tek bsylerı denetlıcegımıze kurallarımız bellı olsun ve herkes uysun daha mantıklı olur.

Volkan Spor bölümünde Spordan bahsediyoruz,modifiye bölümünde spordan konuşmuyoruz..

gökhan abi düşüncelerin tamam iyi abide iki günlük dünyada bir birnizi kırmaya degermi bu tuttugunuz takımLar ?

Geri
Üst Alt