Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıbıza - yedek depo

silentstorm61

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ıbızada yedek depo varmış daha dün öğrendim, bu yedek depo ne zaman devreye giriyor ve ne kadar alıyor bilgisi olan varsa paylaşabilirmi?

45LT normal depo + 5LT yedek depo diye biliyorum. Benzin göstergesindeki ışık yanınca devreye giriyor diye biliyorum. Takribi de 30-50 km arası mesafe gider.

Yedek depo yok malesef. O genleşme tankı. Yedek depo, bişey bilmeyen pompacıların uydurması. Pompa attıktan sonra daha fazla koydurmayın bence.

Arkadaşlar ıbızada yedek depo varmış daha dün öğrendim, bu yedek depo ne zaman devreye giriyor ve ne kadar alıyor bilgisi olan varsa paylaşabilirmi?

yedek depo diye bişi yok genleşme haznesi var bütün depolarda..
o hazneyi de yazın sıcaklarında doldurmak pek mantıklı değil bence..

arkadaşlar yedek depo dedikleri geri dönüşüm tankıymış 7 litrelik, serviste yakıt koymayı tavsiye etmiyor bilginize...

yedek depo
genleşme tankı
geri dönüşüm
diye bir şey yok...
depo ve deponun dolum borusu var...başka bir şey yok...

yedek depo dedikleri o borudur...genelde 3-5 litre alır.

fullemenin bir zararı yok. hiç bir yere zarar vermez.

tavsiye etmeyenlere sormak lazım nereye nasıl zarar veriyormuş merak ettim...

kimseye zararı yok cemal bey sadece uyarmış arkadaşlar sadece iyi niyet

Geri
Üst Alt