Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İtalya'nın konuştuğu bilet artık bankada

YCO

Kayıtlı Üye
Ülkede, 147 milyon Euro'luk Süper Loto ikramiyesinin sahibi hala merak edilirken, kazanan biletin Milano'daki bir bankaya verildiği belirtildi.

İtalya'da Süper Loto çekilişinde dev ikramiyeyi kazanan kişinin biletini bir bankaya verdiği bildirildi.

Dev ikramiyeyi kazanan talihlinin kimliği gizliliğini korurken, İtalyan Ansa ajansındaki haberde, biletin dün Milano'daki bir bankaya verildiği belirtildi.

İtalya'da yaklaşık 7 aydan beri sahibini bekleyen Süper Loto'nun 22 Ağustos'taki çekilişinde dünyanın ikinci büyük ikramiyesi 146 milyon 900 bin Avro, Toscana bölgesinden bir talihliye çıkmıştı.

İtalya'da Süper Loto'da 31 Ocaktan bu yana geçen yaklaşık 7 ayda, 6'nın bir türlü bulunamaması, sürekli devreden ikramiyenin rekor düzeye ulaşmasını da beraberinde getirmişti.

ntvmsnbc

şu loto da ne paralar dönüyo:D

italyada olsaydım bana çıkacaktı ama gidip adamların ekmeğiyle oynamadım

Avrupa'nın en yüksek ikramiyesini kazandı, kimliğini kimse bilmiyor ama mafya işe koyuldu.

İtalya'da mafya, Toskana'nın Bagnone kasabasında, 147 milyon euroluk lotoyu kazananı arıyor. Basına göre mafya, ikramiyenin yüzde 30'unu istiyor.

İtalya'nın Toskana bölgesinde bulunan sevimle dağ kasabası Bagnone, Avrupa'nın en büyük loto çekilişiyle dünya gündemine oturdu. Geçen hafta sonu çekilen 147 milyon euroluk ikramiyenin kasabadaki Ugo Verni'ye çıktığı iddiası üzerine sevince boğulan kasabalıların başı, paradan aslan payını almak isteyen İtalyan mafyasıyla dertte. Verni ısrarla "Şaka yaptım, kazanan ben değilim" dese de kasaba gazetecilerle doldu.

Ülkenin önde gelen gazetelerinden Corriere della Sera mafya çetelerinden "Ndrangheta"nın, ikramiyenin yüzde 30'unu almak için harekete geçtiğini yazdı. Öte yandan gazetecilerin akınına uğrayan Bagnone, bir anda Avrupa'nın en kalabalık kasabası halini aldı. Kulislerde talihlinin "47 yaşında ve bekâr" olduğu fısıldanıyor.

En olası kişi ise hala 49 yaşındaki orman işçisi Verni olarak gösteriliyor. Verni'nin kız arkadaşı Anna Maria Ciampini ise eve her gün yüzlerce mektup geldiğini, çocukları hasta olan annelerin kendilerine maddi yardımda bulunması için telefon açtığını söylüyor.

Paraya bak.Faize koysan 3 milyon tl den fazla aylık gelir getiriyor.Yuh be...

mafya boşuna düşmemiş peşine :)

adamın başına bela olacak bu para..

bu kadar büyük para insana pek huzur getirmez bence 1-2 milyon çıksın gerisini istemez

Geri
Üst Alt