Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul da güvenilir özel servis

Furkancnl

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.
2015 1.6 TDI DSG TOLEDO sahibiyim 60000 BAKKİMİNİ nerede yaptırabilirim bu araçlardan ve dsg den anlayan usta yada servis onerilierinizi bekliyorum daha önce 60000 bakımına giren varsa neler değişiyor tahmini fiyat nedir yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Sa İstanbul’dayım boshcar servisinde çalışıyorum mesleğim kaporta.servisimizde mekanik bakım ve onarım var dilerseniz fiyat verebilirim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sa İstanbul’dayım boshcar servisinde çalışıyorum mesleğim kaporta.servisimizde mekanik bakım ve onarım var dilerseniz fiyat verebilirim

Fiyat albilirseniz iyi olur ve nelerin değişecegibi.

Merhaba arkadaşlar.
2015 1.6 TDI DSG TOLEDO sahibiyim 60000 BAKKİMİNİ nerede yaptırabilirim bu araçlardan ve dsg den anlayan usta yada servis onerilierinizi bekliyorum daha önce 60000 bakımına giren varsa neler değişiyor tahmini fiyat nedir yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Benim de çok yakın bir arkadaşım vasıtasıyla gittiğim Maslak sanayide bir usta var kendisi zamanında ralli yarış takımlarına tamir hizmeti veren bir ustadır ve işinin ehlidir. Ben anahtarı atıp giderim. Arabadan bir şey eksilir veya çakma parça kullanır gibi durumlar için gözüm arkada kalmaz. Ahlaklı bir esnaftır.

Arayıp en azından bilgi alabilirsin. Beykoz'lu Murat ( 2016 Leon) ve Üsküdar'dan Mustafa'nın (2010 Leon) arkadaşıyım diyebilirsin.

Promeka / Gürol Abi : 0532 734 41 25

Merhaba arkadaşlar.

Merhabalar istanbul avrupa yakasinda mrz garage grubumuzun sponsorudur. Adres ve telefon bilgilerini isterseniz paylasabilirim

İ.ERDAL

Merhaba arkadaşlar.
2015 1.6 TDI DSG TOLEDO sahibiyim 60000 Bakımını nerede yaptırabilirim bu araçlardan ve dsg den anlayan usta yada servis onerilierinizi bekliyorum daha önce 60000 bakımına giren varsa neler değişiyor tahmini fiyat nedir yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Furkan Bey merhaba,

İstanbul Avrupa Yakası: MRZ Garage (SCW'den olduğunuzu belirtmeniz önemle rica olunur)
İstanbul Anadolu Yakası - Arkadaşlardan gelen tavsiye ustalar dinlenebilir.
İstanbul -Kocaeli sınırında Gebze'de - Oto Dünyası (SCW'den olduğunuzu belirtmeniz önemle rica olunur)

Servis Periyodu aşağıdaki gibidir. Ancak V kayışınızı'da kontrol ettirmeyi unutmayın.
19979

İstanbul Avrupa yakası başka güvenilir servisi tavsiye eden veya forumdan gidenler paylaşırsa çok sevinirim. Orijinal parcalar ile işlem yapan...

Geri
Üst Alt