Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İridyum vs normal buji

Emree3825

Kayıtlı Üye
Araç 2016 leon 1.2 manuel Buji değişim zamanım geldi iridyum buji kullanan var mı aranızda artıları eksikeleri var mıdır bana mantıklı geldi iridyum almayı düşünüyorum fiyat biraz tuzlu takımı 220 liradan fiyat aldım normal bosh marka takım 60 lira

Araç 2016 leon 1.2 manuel Buji değişim zamanım geldi iridyum buji kullanan var mı aranızda artıları eksikeleri var mıdır bana mantıklı geldi iridyum almayı düşünüyorum fiyat biraz tuzlu takımı 220 liradan fiyat aldım normal bosh marka takım 60 lira

NGK marka iridyum bujiler kaliteli oluyor genelde kullanılan budur zaten araç kaç kmde muhtemelen sizin araçtada iridyum buji vardır. Bu bujiler üretim firmasının demesine göre 120000 km ye kadar özel servislerin demesine göre 60000-80000 km ye kadar servisin demesine göre 2 yılda bir değişmesi gerek diyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bir söküp bakayım o zaman bende ikinci bakımı kendim yaptım bakımı yaparken 20 bindeydi araç gerek duymadım buji değişiminede artık bi el atmak gerek

araçda yazılım yoksa değiştirmenize gerek yok 30.000 de 1 kere değiştirmeniz yeterli.Benim gibi aracınızda yazılım varsa ara ara sıkıştırmayı da seviyorsanız 15 bin de bir değiştirin

araçda yazılım yoksa değiştirmenize gerek yok 30.000 de 1 kere değiştirmeniz yeterli.Benim gibi aracınızda yazılım varsa ara ara sıkıştırmayı da seviyorsanız 15 bin de bir değiştirin
Dowmpipe düz boru sonra varex var stage1 yazılımlı ara ara sıkmayı severim :D sanırım değişim zamanı

Aracın üstündeki buji ler nasılsa o nu al tak derim aracın

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

100 binde bosch iridyum buji taktırdım üzerindekiler orijinaldi.bir süre sonra başka ustaya götürdüm devir saati bi noktada dalgalanma yapıyor sonra toplamaya çalışıyor.usta orjinalini taksaydın böyle olmayacaktı dedi maliyet ikiye katlandı.tavsiyem orjinalini taktırman

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt