Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İnterface

Sonuç bu şekilde dışarda usb portu kalacak şekilde torpidoyu tekrar takmanızla oluyor. Sonrasında istediğiniz gibi android tablet kullanıyorsunuz sadece... umarım faydası olmuştur. Video paylaşacağım.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nerden aldığıma gelince, 2. El olarak birinden aldım. Cihazın sıfır fiyatı 1700-2500 arasında değişiyor. Şuan benim kullandığım Evervox (Necvox ile aynı diye biliyorum). Sahibinden de 2. El ve sıfır olarak satılıyor. Ben 2. El olarak 1000.00 TL ödedim. Başka sorunuz olursa cvplamaya çalışırım.

Hayırlı olsun güzel günlerde kullan kullanma tecrübesi de paylaş internet bağlantısı nasıl oluyor görüntü kalitesi ve kullanışlılığı bilgisi verirsin

Teşekkür ederim mehmet bey
Aslında bir video çektim ama yükleyemiyorum demekten de imtina ediyorum

videoyu yüklesen süper olurdu en azından hızı filan nasıl görmüş olurduk dostum @memet_one video yükleme konusunda arkadaş nasıl bir yol izlemeli yardım edebilisiniz

Bir yolu varsa öğrenmek isterim, video hazır...

Video yüklemenin en ideal yöntemi YouTube izlesene gibi sitelere yüklemek
Forumun alt yapısal ve standart işleyişi birçok videoyu yüklemekte sorun yaratıyor birde nerdeyse 4K video çektiğimiz düşünülürse

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt