Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk Mesaj Güncelleme Yetkisi?

firozat

Kayıtlı Üye
Açtığım bir konudaki ilk mesajımı güncelleyemiyorum. Sadece son mesajım güncellenebiliyor.
Konu içerisinde zamanla araç üzerinde yaptığım değişiklikleri son mesajımda yazdığım gibi aynı zamanda ilk mesajımada eklemek istiyorum ki o konudan daha kolay faydalanılabilsin.
Yanılmıyorsam Admin panelinde böyle bir ayar olacaktı. Sakıncası yoksa normal üyelere ilk mesajı düzenleme yetkisi verilebilir mi acaba? [MENTION=40]PATRON[/MENTION]

[MENTION=24302]firozat[/MENTION]

Baktım panele konuyu silme yetkisiyle birlikte geliyor değiştirme özelliği. Bu bizim için tehlikeli canı sıkılan açtığı tüm konuları silebilir :) O yüzden şuanda bu imkansız gibi duruyor. Sen yazmak istediklerini yaz sonra profilinin altında mesajı şikayet et yerine tıklayıp bildir biz o mesajları düzenleyelim daha sağlıklı olur :)

Evet o şekilde sıkıntı olacaktır :D
Değişikliği o şekilde yapayım o zaman bir dahaki sefere tamam :)

Geri
Üst Alt