Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk arıza ışığımız yandı

Koltuk ayarlarını kontak kapaliyken yapın. Yoksa airbag uyarı ışığı yanabilir. Vagcom ile bakabilirsiniz

leonların kronik problemi. sağ yolcu koltugu altındaki airbag soketlerinde sıkıntı çıkıyor. yeni leondada aynı demekki

Bende sorunu sen çözecek olsanda servise git derim allah korusun kaza bela gelir basına air bag ler acılmaz falan pireden kacarken deveye yakalınırsın.. Servis halletsin bence..

Bu ada Herkes isyan da :)) Bu yeni kasa +2009 - 2013 leondan amma kronik sorun varmıs.. :D Almayı dusunuyorum ama vazmı geçsem ne. 2003 leonumu kullanmaya devam edeyım en ıyısı :))

gecmis olsun gunay. İlk arizan da hayirli olsun. En kotu arizanda boyle ufak biseyle gecissin insallah.
Kucuk bi ariza kafaya takma

Cumartesi aracı servise götüreceğim, randevuyu aldım. Bu arada 2000 km oldu ve gittiğimde ilk kontrolleri de yapacaklardır herhalde. Nelere dikkat etmem, neleri talep etmem gerekiyor (böyle birşey oluyor mu onu da bilmiyorum gerçi)? Aracın yağı biraz eksilmiş, onu tamamlarlar herhalde.

Geri
Üst Alt