Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza

Yok yakan ibiza ilginç geldi. Bende 1.2 tsi 90 hp olanı var. Şehiriçi 6,1 lt gösteriyor. Şehir dışında ise sakin kullanımda 4,5 lt (90 km hızla) görebiliyorum. Aracın bakımlarını mı aksattınız? Yağ değişiminde uygun ve kaliteli olanı kullanmadınız mı? Lastik ayarlarınızı kontrol ettiniz mi? Gibi sorular ilk aklıma gelenler. Yine de hayırlı olsun diyeyim.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yok yakan ibiza ilginç geldi. Bende 1.2 tsi 90 hp olanı var. Şehiriçi 6,1 lt gösteriyor. Şehir dışında ise sakin kullanımda 4,5 lt (90 km hızla) görebiliyorum. Aracın bakımlarını mı aksattınız? Yağ değişiminde uygun ve kaliteli olanı kullanmadınız mı? Lastik ayarlarınızı kontrol ettiniz mi? Gibi sorular ilk aklıma gelenler. Yine de hayırlı olsun diyeyim.

Benim aracım1.0 style75 hp di ve üretimi durduruldu o yüzden aracımı değiştirmek zorunda kaldım90 hp olsaydı degistirmezdim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar merhaba maalesef üzülerek söylüyorum ki ibiza mı satmak zorunda kaldım neden derseniz aracın gidişi yok ve deli gibi yakıyor ama bir gün ilerde durumu mu toparlarsam yine seat almayı düşünüyorum yarınki takasa alacağım araç buEkli dosyayı görüntüle 18005Ekli dosyayı görüntüle 18006Ekli dosyayı görüntüle 18007Ekli dosyayı görüntüle 18008

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Hakkında hayırlısı olsun bende atmosferik Ibiza kullanıyorum.. yakıt ve performans tatmin etmiyor haklısın...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlısı olsun kardeşim inşallah daha iyilerini alırsın

Merhaba
Bende 2018 ibizami 95 hp lik olani sattim.yine 1.0 95 hp fakat led onfar ve buyuk.ekranli olani siparis ettim.
Aractan genel olarak memnundum.
Yakit olarak uzun sureli 5.8 idi.
Ben 70.000 e verdim araci.
Fiyati takasta öldürmeyin

Geri
Üst Alt