Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Style Plus Full link Aktivasyonu

İnternette bayağı baktım servise de sordum fullink açıldıktan sonra üç seçenek geliyor android iphone ve mirrorlink diye telefonunuz mirrorlink uyumlu bir cihaz değilse sadece navigasyon ve birkaç program çalışıyor yok eğer mirrorlink bağlantı özelliği varsa sony z serisi gibi mesela başka telefonlarda da var bazıları ama, tam anlamıyla kullanabiliyorsunuz ancak onda da şöyle bir sıkıntı var eğer bağlantı kablonuz görüntü aktarmaya müsait değilse yani şarj kablosuyla bağlantı yapyıysanız görüntü donarak hareket ediyor o yüzden ben vazgeçtim fullink ten
[doublepost=1487052499,1485403488][/doublepost]Önceki mesajımda vazgeçmiştim telefonum mirrorlink özelliği yok diye yazılımsal olarak hallettim şu an yeniden fiktim alevlendi ancak önümüzdeki tek engel maddi doğuş 1300 fiyat çekti fullinke

ben bugün açtıracağım. size de nasıl yapıldığını ve nasıl çalıştığını yazarım buradan. acaba kırılabiliyor mu diye çok araştırdım ama orjinal almak zorundasınız. benim telefonum iphone. zaten servisten aradıklarında telefonunuzun marka ve modelini soruyorlar. herkese iyi günler. ankara'da iyi body kit uygulaması yapan neresi var bir tavsiye alabilirsem çok iyi olacak.

Çok teşekkür ederim eser bey galiba ben de açtıracağım en yakın zamanda çok hoş bir uygulama keşke opeldeki gibi ücretsiz verseler ama klasik doğuş mantığı
[doublepost=1491901403,1491883946][/doublepost]Acaba kaç dk sürüyor parça değişimi oluyor mu 2016 araçta

En guzeli mahkemeye vermek ben araci alirken kimse bana bu ozelligin kapali oldugunu deklare etmedi imzamda kanitta...

Ver mahkemeye araci iade et

Ben açtırdım bugün arkadaşlar. Bence gereksiz bir şey. Yarın iade edebiliyorsam edeceğim. Boşuna para vermeyin. Gidin o paraya full body kit yaptırın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok teşekkür ederim eser bey galiba ben de açtıracağım en yakın zamanda çok hoş bir uygulama keşke opeldeki gibi ücretsiz verseler ama klasik doğuş mantığı
[doublepost=1491901403,1491883946][/doublepost]Acaba kaç dk sürüyor parça değişimi oluyor mu 2016 araçta

Yaklaşık 1,5 saat sürüyor. USB port değişiyor bardaklıların oradaki. Ama harita dışında pek kullanışlı değil. Normal bağlantı daha güzel arayüzü var. Ben yarın geri iade edebiliyor muyum diye soracağım. Muhakkak iadesi vardır kanunen. Bir aparat alıp telefonun haritalara oradan bakmak daha mantıklı. En azından o kadar parayı aracı güzelleştirmek için başka şeylere harcayabilirsiniz. Tabii bu benim kendi görüşüm.

Mirrorlink özelliği olan telefon denedinşz mi hiç
[doublepost=1491938290,1491938103][/doublepost]Apple da çok az özelik oluyor çünkü mirrorlink varsa ful kullanılıyor diyor videolarda
[doublepost=1491938691][/doublepost]

Mirrorlink özelliği olan telefon denedinşz mi hiç
[doublepost=1491938290,1491938103][/doublepost]Apple da çok az özelik oluyor çünkü mirrorlink varsa ful kullanılıyor diyor videolarda
[doublepost=1491938691][/doublepost]
Mirorlink denemedim. Seat'ta Apple Volkswagen'de android daha iyi çalışıyormuş. Dediğim gibi çok lüzumlu değil ama olunca da kullanıyorsun

2016 da açılmış bir konu ama yıl 2 ay sonra 2019 olacak halen kapalı veriyorlar cuma günü FR aldım kapalıydı , yanlız söyle bir konu var 2 yıl önceki kurla hesaplarsak şuan 3000 civarı olması gerekirken servisler şuan 1250 tl diyorlar, belki istenen satışlar olmadığından ellerinde kalmışta olabilir ..

2016 da açılmış bir konu ama yıl 2 ay sonra 2019 olacak halen kapalı veriyorlar cuma günü FR aldım kapalıydı , yanlız söyle bir konu var 2 yıl önceki kurla hesaplarsak şuan 3000 civarı olması gerekirken servisler şuan 1250 tl diyorlar, belki istenen satışlar olmadığından ellerinde kalmışta olabilir ..

Yok kar marjını az tutuyorlar 450₺ ye yaparkende çok kar bırakıyordu

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt