Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Rolantide Garip Ritimli Ses

Emretto

Kayıtlı Üye
Araç 2016 1.0 Eco Tsi Dsg. 110 bg olanlardan..
Soğukken herhangi bir şey yok da biraz ısınınca rolantide rang rung rang rung şeklinde bir ses duyuyorum. Aralığı uygun adım yürüyen askerlerinki kadar. Yani yarım saniyede bir ses geliyor ritmik bir şekilde.
Bu ses tahmini olarak klima kompresör bilyasından geliyor. Arabanın garantisi 2018 Ağustos'ta bitecek. En yakın servis de bana 250 km uzakta. Ne tavsiye edersiniz? Servis garanti kapsamında yapar mı sizce?
[doublepost=1514980567,1514422669][/doublepost]Cevap yok?

Bu ses için Antalya'daki servise gittim. Sağolsunlar ilgilendiler. Sesi duydular. Ses nedeniyle klima kompresörü değişti. Yarın kısmetse arabamı teslim alıyorum..

Bu ses için Antalya'daki servise gittim. Sağolsunlar ilgilendiler. Sesi duydular. Ses nedeniyle klima kompresörü değişti. Yarın kısmetse arabamı teslim alıyorum..
Anlaşılan bu dert harbiden kronikmiş. Geçmiş olsun kazasız belasız yolculuklar.

Araç 2016 1.0 Eco Tsi Dsg. 110 bg olanlardan..
Soğukken herhangi bir şey yok da biraz ısınınca rolantide rang rung rang rung şeklinde bir ses duyuyorum. Aralığı uygun adım yürüyen askerlerinki kadar. Yani yarım saniyede bir ses geliyor ritmik bir şekilde.
Bu ses tahmini olarak klima kompresör bilyasından geliyor. Arabanın garantisi 2018 Ağustos'ta bitecek. En yakın servis de bana 250 km uzakta. Ne tavsiye edersiniz? Servis garanti kapsamında yapar mı sizce?
[doublepost=1514980567,1514422669][/doublepost]Cevap yok?
Bende uvvvık uvvık ses cikariyodu servise götürdüm garantiden klima kompressoru falan degisti. Varsa garantin degistirt sifir arabada ses rahatsiz ediyo.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Çoktan değiştirdiler bile. Sağolsun servis çok yardımcı oldu. Ufak bir sorunum daha çıktı. Onu halletmelerini bekliyorum..

Geri
Üst Alt