Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza reference modeline sis farı takılması

Sonradan yapılıyor fakat astarı yüzünü geçiyor
Bunun için 2 seçenek var
1. Seçenek
Sisfarını bağlantı braketleri alıp monte etmek sonra kablo tesisatını almak ve içerde olan far düğmesini değiştirmek birde iyi bir elektrikçi bulmak gerekli bunlar ile uğraşacak ve aracı bilen (elektrik aksamına yapılan herşey garanti dışı bırakıyor aracı) bu mekanik işlemler sonrasında vagcom ile işini iyi yapan birisini bulup kodlatmak gerekli olacak düzgün çalışması için
2. Seçenek
Sis farı yada led göz alıp montaj yaparsınız direk kablo çekilir far anahtarı değişmez ise ekstra bir düğmeye bağlanır ve kodlama gerekmez düzgün çalışır

Birisi maliyetli ve uğraşılması gerekli diğeri basit ve maliyeti daha az olan bir uygulama

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilgi için teşekkür ederim. Seçenekleri değerlendireceğim bakalım.

Bu arada servise "dışarıda taktırsam garanti dışı kalır mı araç ?" diye sormuştum. Sadece işlem gören bölgede yarın bir gün sorun çıkarsa, o bölge garanti dışı kalır demişti.
[doublepost=1514352013,1514351747][/doublepost]
Orjinali gibi yaptirmaktansa ki çok maliyetli çıkar bence led teknolisini kullanarak ekstradan bağlatmak daha mantıklı.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Şu an için bana da öyle geliyor

Ben orjinalden çıkma 2.el alıp taktırdım sorunsuz kullanıyorum.

b7ee78a9900f4cf6332e7e70357e0fa1.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MERHABALAR BENDE ARIYORUM ÇIKMA SİS FARI YARDIMCI OLABİLECEK ARKDAŞ VARMI?

Geri
Üst Alt