Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza reference modeline sis farı takılması

Montajı yaptırdığınız yerin bilgisini paylaşır mısınız? Bide normal far yanan yerden mi yanıyor yoksa başka tuş mu koydular?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

İstanbul Bahçelievler karacaoğlan caddesi var cadde komple modifiye aksesuarcı vs. Ben techard garajda yaptırdım ama tesisatı yapan usta hemen karşısındaki dükkana geçti DRS Tuning’te şuanda adıda Mehmet gidince ulaşabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben farklı tuşa değil aracın üstündeki far düğmesine taktırdım ve kendime göre ayarlattım amerikan parklarla birlikte yanıyorlar.
Dönüşe duyarlı olması için benim dediğim gibi bağlanması gerekiyor farklı tuş tesisatı çekilmişse dönüşe uyarlı olmuyor.

Aracında üzerindeki far düğmesini çıkarıp, yerine sisli olandan takılmasından bahsetmiştim. Farklı tuştan kastım oydu. Aracın üstündeki yetiyorsa daha iyi ozaman, masraf olmaz :)
Bu arada bilgi için teşekkürler. Yakın zamanda bahsettiğin yeri ziyaret ederim
[doublepost=1517912697,1517911780][/doublepost]Bir de sislerin parça kodları 6J9941701A ve 6J9941702A dimi ?

Aracında üzerindeki far düğmesini çıkarıp, yerine sisli olandan takılmasından bahsetmiştim. Farklı tuştan kastım oydu. Aracın üstündeki yetiyorsa daha iyi ozaman, masraf olmaz :)
Bu arada bilgi için teşekkürler. Yakın zamanda bahsettiğin yeri ziyaret ederim
[doublepost=1517912697,1517911780][/doublepost]Bir de sislerin parça kodları 6J9941701A ve 6J9941702A dimi ?

Evet onu bende alcaktım 200 yada 300 TL gibi bir şeydi gerek duymadım.
Parça kodlarını bilmiyorum bakmadım.

Geri
Üst Alt