Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza lastik Ebatı

aliltn

Kayıtlı Üye
Selamu Aleyküm Arkadaşlar aklıma takılan bir konuyu sizlerle paylaşmak istedim Aracım seat ibiza 14 Aracın üzerinde 205 55 16 lastik var lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum ibizaya 205 kaba duruyor şahsi düşüncem 195 50 veya 185 50 lastik arasında kaldım 185 veya 195 arasında fark nasıl olur yol tutuş,yakıt konu hakkında bilgi sahibi olan varsa bilgisinden istifade etmek isterim Teşekürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Selamu Aleyküm Arkadaşlar aklıma takılan bir konuyu sizlerle paylaşmak istedim Aracım seat ibiza 14 Aracın üzerinde 205 55 16 lastik var lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum ibizaya 205 kaba duruyor şahsi düşüncem 195 50 veya 185 50 lastik arasında kaldım 185 veya 195 arasında fark nasıl olur yol tutuş,yakıt konu hakkında bilgi sahibi olan varsa bilgisinden istifade etmek isterim Teşekürler.

Usta şöyle diyim ben sana benim aracımda 185-60-15 var aynı araçtan arkadaşımdada var o yeni jant lastik aldı 195-50-16 ve yol tutuşunun daha güzel olduğunu farkettirdi bizzat kendimde bindim benim fikrim 195-50-16 yakıtta da pek bir fark olmuyor.

195 lastik genişliği araca yakışıyormu yok 205 gibi abartımı duruyor ustam

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

195-50 16 var bende. gayet güzel duruyor.
14 den sonra 16 biraz daha yakıtı artıyor ama aşırı değil. ilk kalkışta da normal olarak biraz daha ağırlaşıyor araba. Ama değer bence çünkü jantlarla birlik de arabanın şekli değişiyor.

14 model Ibiza 16 jant için olması gereken ebat 215 45 16

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dostum lastikçiyim genelde 195 50 16 ebatını kullanıyoruz ıbızalarda güzel duruyor ve yol tutuşuda gayet ıyı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt