Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza ilk bakım hk.

Selamlar, son zamanlarda 15 bin bakimini yaptiran guncel fiyatlari bilen var midir acaba. Bayram donusu benim km doluyor.

Ben de iki ay önce Afyon seat servisinde 710 tl ye yaptırdım İlk bakımına

Herkese merhaba, bende dün yaptırdım 15000 km bakımını birçok servisi aradım şuan da 15000 bakım fiyatı (afyon, izmir, kocaeli...) 984tl. fakat bunun içinde cam suyu gibi saçma sapan şeylerde var onları istemedim. Düz hesap 900 tlye dün bakımı yaptırdım.

Herkese merhaba, bende dün yaptırdım 15000 km bakımını birçok servisi aradım şuan da 15000 bakım fiyatı (afyon, izmir, kocaeli...) 984tl. fakat bunun içinde cam suyu gibi saçma sapan şeylerde var onları istemedim. Düz hesap 900 tlye dün bakımı yaptırdım.
Fiyatlar ulkedeki tum yetkili servislerde standartmis yani yakin illerdeki servislerden fiyat almaya gerek yok. Zam gelene kadar 984 tl.

Geri
Üst Alt