Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Fr 1.0 tsi 115 DSG egsoz önerisi

valeron

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba 1.0tsi ibiza fr 115hp dsg aracıma egsoz yaptırmayı düşünüyorum tavsiye edebileceginiz bir sistem varmıdır? aklımdan geçen sadece son susturucuyu söküp yerine varex takmak.

arkadaşlar merhaba 1.0tsi ibiza fr 115hp dsg aracıma egsoz yaptırmayı düşünüyorum tavsiye edebileceginiz bir sistem varmıdır? aklımdan geçen sadece son susturucuyu söküp yerine varex takmak.

Benim görüşüm taktırmayın iyi ses olsun dersen kaliteli hava filtresi öneririm
Egsoz mutlaka yaptırıcam dersen de ortayı iptal edip sona varex taktır ama Adana işi olmasın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Orta iptali şart mıdır ? Fazla bi ses olsun istemiyorum ufaktan sesi ciksa tatmin eder

Susturucudan sonra vanalı egzoz takmanın hiçbir anlamı yok boşa masraf yapmış olursun.. maliyetli birşey istemiyorsan orta susturucuyu söküp vana koy

Neden sonucta tum sesi kesen son susturucu degil mi? Son yerine varex koyarsak iyi olur dusuncesindeyim

Selamlar 1.0 Fr veya normale. Egsoz taktiran. Olursa gruntu atabilirmi acaba

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld

Geri
Üst Alt