Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza CUPRA

1. Vaz geçmiş olabilir, kendi bileceği şey
2. Biz listeye yanlış bakmışız, aslında normal süreçte 15 gün sonra siparişimiz geliyordu diyecek halleri yok ya
3. Başka bayilerde hazırda Bocanegra var mesela, ama hepsi kendi stoğunu eritmeye çalışıyor sanırım, mesela Renault satış farklı çalışıyor.

1. Vaz geçmiş olabilir, kendi bileceği şey
2. Biz listeye yanlış bakmışız, aslında normal süreçte 15 gün sonra siparişimiz geliyordu diyecek halleri yok ya
3. Başka bayilerde hazırda Bocanegra var mesela, ama hepsi kendi stoğunu eritmeye çalışıyor sanırım, mesela Renault satış farklı çalışıyor.

benim tedirgin olduğum konu başka bir yetkili bayide olan cupra yı getiriyo olabilirlermi..açıkçası daha önce showroom da sergilenmiş bi aracı almak istemem...

showroom da sergilenmişe ne olacak? Mesela 600.000 Avro verilip Rolls almış Türk müteahhitin vasıtası 3 ülke fuarı gezip gelecek?

showroom da sergilenmişe ne olacak? Mesela 600.000 Avro verilip Rolls almış Türk müteahhitin vasıtası 3 ülke fuarı gezip gelecek?

tercih meselesi...100 lerce kişinin ellediği mıncık mıncık yaptığı arabayı almak istemem..heleki bu cupra ise... benim de 11 trilyon değerinde garajım olsa bende sorun etmezdimm..

tercih meselesi...100 lerce kişinin ellediği mıncık mıncık yaptığı arabayı almak istemem..heleki bu cupra ise... benim de 11 trilyon değerinde garajım olsa bende sorun etmezdimm..

showroom araçlarında sıkıntı çıkmaz bu kadar takma kafana bence... insanlar bakmış oturmuş olsada sonuçta sen aracı alırken incelemeni yapıp öyle teslim alacaksın.....:eek:key:

az önce doğuş oto maslaktan aradılar...geçen hafta siparişini verdiğim ibiza cupranın 15-20 gün içinde Tr ye geliceğini sölediler....daha önceden siparişi verilen bi cupra boşa çıkmış,alan kişi vazgeçmiş...
açıkçası biraz kıllandım...siz ne düşüyonusunz ?

Bu aracı banada söylediler, beyaz cupra sunrooflu, ben leonu sectim. Hayirli olsun güle güle bin.

Bende showroom araçlarının alınması tarafı değilim.
Hani yeni geleceğini 3 ay beklemeyi tercih ederim. Yine showroom aracını almam.
0km araç almanın anlamı zaten koltuğa ilk benim kı.ımın değmesi.
Ne yapıyım 100'lerce kı. değmiş koltukları puhaha

aynen usta...zaten içim rahat etmedi bugün doğuşa gittim..bilgisayarda da gösterdiler araç şu an ispanyada limanda gemiye yüklenmek için bekliyomuş.14-15 inde burda olucak büyük ihtimalle..
ama extra mtv vermemek için ocak ayına kadar orda durucak...gelir gelmez alırsam extra 320 tl ödicem ocakta...yazık günah az para deil.. 2 depo benzin :)

+38

Geri
Üst Alt