Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza CUPRA

hmmm desene bikaç bişey eklesek 50bini geçecek, neyse bana göre değilmiş o zaman. boş araç bundan sonra keyif vermez bana.

hmmm desene bikaç bişey eklesek 50bini geçecek, neyse bana göre değilmiş o zaman. boş araç bundan sonra keyif vermez bana.

aynen..sunroof esp xenon derken 55000 tl yi bulur ki oldukça fazla...ama ben sadece performans isterim diyen olursa 43000 tl çok uygun...

46 bin TL olsa alırdım ama benim artaç TR de 3. oldugundan ozamanlar indirim yoktu 53 bin kusur TL ye aldım 53 bin TL vermezdim 46 yı gozum kapalı verirdim :)

cupra üzerinde hangi jantla geliyo.....şu an sizin araba olan jant ı seçme şansımız varmı ...

2011 Cupra, 2010 Bocanegra daki jant ile geliyor, yani açık gri renkli olan.

cupra üzerinde hangi jantla geliyo.....şu an sizin araba olan jant ı seçme şansımız varmı ...

2010 lar füme renkli FR jantı ile geliodu yani CK7 kodlu Titan grey rengi ile ama 2011 ler silver yani gümüş renkli olan 5 kollu içi cukur jant ile gelio jant seçme şansınız war ama 2850 TL yi gözden çıkarmalısınız. Ben kendi koyu FR jantımı gümüş olan 2011 cupranın jantı ile değiştim.

Buda resimlerin linki : http://www.seatclubworld.com/showthread.php?5339-Yeni-Jantlarıyla-Cupralarrrr-)&highlight=

2010 lar füme renkli FR jantı ile geliodu yani CK7 kodlu Titan grey rengi ile ama 2011 ler silver yani gümüş renkli olan 5 kollu içi cukur jant ile gelio jant seçme şansınız war ama 2850 TL yi gözden çıkarmalısınız. Ben kendi koyu FR jantımı gümüş olan 2011 cupranın jantı ile değiştim.

Buda resimlerin linki : http://www.seatclubworld.com/showthread.php?5339-Yeni-Jantlarıyla-Cupralarrrr-)&highlight=

açıkçası 5 kollu olan daha hoş duruyo...tabi zevk meselesi ama ben 5 kolluyu tercih edicem..

az önce doğuş oto maslaktan aradılar...geçen hafta siparişini verdiğim ibiza cupranın 15-20 gün içinde Tr ye geliceğini sölediler....daha önceden siparişi verilen bi cupra boşa çıkmış,alan kişi vazgeçmiş...
açıkçası biraz kıllandım...siz ne düşüyonusunz ?

Geri
Üst Alt