Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra TSI Uygulamalarımız....

ztn o yüzden gelmiyorum oraya, ilk geldik çıkardınız karşımıza rs'i soğudum oradan:) şaka bi yana bu aralar ufak bi yoğunluk var, yoksa benden çok eşim sevdi roll olayını, o gece onu da götürdüm ilk defa:)

ztn o yüzden gelmiyorum oraya, ilk geldik çıkardınız karşımıza rs'i soğudum oradan:) şaka bi yana bu aralar ufak bi yoğunluk var, yoksa benden çok eşim sevdi roll olayını, o gece onu da götürdüm ilk defa:)

Yoldaki 450 HP lik hondanın bize bilendiği gibi :D:D

Saolasın kardeşim ... Filtre turbo arabada pek ses vermez kit olmadıgı sürece. Bendede pek bir fark yok sadece az bir emiş sesinde artış ve birazdaha tok bir ses geliyor :)

Meraktan soruyorum 1.4tsi leonlarda cok hos bır ses verıyorda cuf cuf dıe acaba o ses 180 ps lık cupradada varmı :)

Daha da tatlı bir homurtu var, cufları geçtik homurdanıyoruz :D

Sen git her roll de boy goster sonrada yazilim yapmaktan kork:) hangisi daha zararli

Geri
Üst Alt