Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Bakım Hk

Mart 27'de ilk bakıma 700 lira verdim. Pakette yer alan cam suyuna itiraz ettim , benim tam dolu antifirizli cam suyumda 30 liraydı ve kullanmadım onu neden döktünüz dedim. Tapa civatası denen zımbırtıya da itiraz ettim. Civatayı neden değiştiriyorsunuz , ömrü mü var diye atar yaptım. 700 lirayla çıktım diyemem aracı yıkattırdım serviste :)

Mart 27'de ilk bakıma 700 lira verdim. Pakette yer alan cam suyuna itiraz ettim , benim tam dolu antifirizli cam suyumda 30 liraydı ve kullanmadım onu neden döktünüz dedim. Tapa civatası denen zımbırtıya da itiraz ettim. Civatayı neden değiştiriyorsunuz , ömrü mü var diye atar yaptım. 700 lirayla çıktım diyemem aracı yıkattırdım serviste :)

O Tapa civatası söküldükten sonra tekrar takılması riskli ve tek seferlik gibi birsey yetkili servis dışında özel servise gidenler dahi o tapa civatasını değiştirir çünkü 10 liralık tapa yağ kaçırdığı an motoru elinize alırsınız sanayi ustasında bakımını yaptırıp tapa civatasını değiştirmediği için motoru eline alan 15 binlira masraf yapmış kişi tanıyorum oyüzde cam sileceği itirazınız tamamda tapa itirazınız gereksiz olmuş

Aracınızı bir sonraki servise götürdüğününüzde aracıma sarf malzeme ve camsuyu katkısı istemiyorum diyebilirsiniz.... Belki kişisel olarak fiyatta bizi çok etkilemeyebilir ama servise yıllık giren araç sayısını baz aldiginizda... Bu ufak meblalar servis için büyük bir kar demektir...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bu servis fiyatlarının yüksek olması hususu ile ilgili olarak, hepimiz seatın sitesi üzerinden durumu yazsak bir faydası olur mu acaba. Servise gidince, fiyatlarınız çok yüksek falan diyoruz ama sanmıyorum ki seat merkezine bu söylediklerimiz iletilsin

Pek sanmıyorum. Müşteri odaklı değiller. Ama denemeden de bilinmez.

Ben denemekte yarar var diye düşünüyorum. Kendi aramızda bunları konuşmamızın hiçbir işe yaramadığı kesin
Ben kendilerini daha önce şikayet ettim. Hatta geçen hafta arayip neden aracımı servise sokmadığı sordular. Fiyatlardan şikayet ettim. Tamam oraya müşteri anketi dolduruyor ama ne kadar dikkat ediliyor acaba?

Geri
Üst Alt