Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Arka Silecek kolum kırıldı yardım

oscar1453

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kışın soğuktan camımı temizlerken arka silecek kolum kırıldı. Servisi aradım sadece kol takımına 300 lira dediler ufak bir plastik halbuki başka yerde setine 50 lira dediler kafam karıştı orjinal almaya gerek varmı ? Birde ben alsam arka silecek kolunu takabilir miyim yoksa ustaya mı taktırayım anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Ön silecek lastiğine de 200 dediler bosch ürünü mü alsam bunu mu alsam.

Serviste yaptırmaya gerek yok Hocam, o kadar paraya yazık.

Arkadaşlar kışın soğuktan camımı temizlerken arka silecek kolum kırıldı. Servisi aradım sadece kol takımına 300 lira dediler ufak bir plastik halbuki başka yerde setine 50 lira dediler kafam karıştı orjinal almaya gerek varmı ? Birde ben alsam arka silecek kolunu takabilir miyim yoksa ustaya mı taktırayım anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Ön silecek lastiğine de 200 dediler bosch ürünü mü alsam bunu mu alsam.

Geçmiş olsun dışarıdan alıp takarsınız bazı yerler direk kendisi de takıyor
Ön sikecekler dışarıda da pahalı zaten serviste ekstra pahalı

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Abi sağolasın servis cidden çok pahalı fiyatlar söylüyor ben hesaplı olanı alayım en iyisi ön cam sileceklerini orjinal mi bosch mu alayım abi bosch 120 orjinalde sanırım 250 dediler.

Abi sağolasın servis cidden çok pahalı fiyatlar söylüyor ben hesaplı olanı alayım en iyisi ön cam sileceklerini orjinal mi bosch mu alayım abi bosch 120 orjinalde sanırım 250 dediler.

Bosch al bende değiştiricem yakında

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Fabrika çıkışlı orijinal silecekte Bosch'dur büyük ihtimalle. Seat'ın silecek fabrijası yok sonuçta.

Çıkmacılardan uygun fiyata bula bilirsiniz

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

arka silecek bir türlü bulamadım bosch marka arkadşalar neden satılmıyor arka cam sileceği

Geri
Üst Alt