Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza anket için randevu;?

olağan bir durum merak etme şirket sabit hatlarındada cep numarası kullanımı için cihaz takıldığında cep arandığında hatta bağlı cep düşüyor ekrana gelirler yarım saaten fazla sorup durular ama genelde erkekler geliyor bayan bekliyorsan haberin olsun
puhaha:eek:

merak etme bana da geldiler seatla ya da wv alakası yok şirketin....dünya çapında bi şirketmiş her konuda anket yapıolarmış geçen aylarda deterjan araştırması yapmışlar mesala....arabandaki sorunları fln sölüceksin onlarda fabrikasına iletcekler heralde satıolar bu bilgileri

aynı numara bugün beni de aradı.akşam konuşuruz deyip kapadım.eğer dediğiniz gibiyse bi de adrese geliyosalar gelmeyin diycem bıktım.bi de yaşlı amca geliyomuş zaten :D

aynı numara bugün beni de aradı.akşam konuşuruz deyip kapadım.eğer dediğiniz gibiyse bi de adrese geliyosalar gelmeyin diycem bıktım.bi de yaşlı amca geliyomuş zaten :D

ya sana amca gelmez abla gelir belki gelsin bakalım anlatırsın :D

tamam abi :) hemen gidip ibiza alıyorum benide arasınlar

hatunlar ibizaya mı geliyormuş hemen ibiza alak

Geri
Üst Alt