Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Alternatif Lastik Ebatı Tavsiyesi

195/55/15 kullanıyorum ibizam da lastiği alırken internette hesapla programları var onu kullandım. Dikkat etmen gereken nokta %3 den fazla büyük veya küçük olmamalı. Senin verdiğin değerler arasındaki fark %2.9 takabilirsin yani bir engel teşkil etmiyor. Bana sorarsan takma ama kalın yanaklı lastikler çok kötü duruyor araçta daha ince yanaklı birşeyler düşün. Ekli dosyayı görüntüle 17671

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Üstat bu ölçülere geçince sürüş karakteri nasıl değişti? İyileşme olan şeyler neler?

Üstat bu ölçülere geçince sürüş karakteri nasıl değişti? İyileşme olan şeyler neler?

175/70/14 den geçtim 195/55/15 ebadına öncelikle görsel olarak 70 yanak lastik çok itici bir görüntü oluşturuyordu. Aracıma arkadan baktığımda da 175 ebatı da ince duruyordu lastik biraz kalınlaşınca daha güzel bir görüntü oluştu daha oturaklı bir görüntü vs. Lastiğin genişlemesi yol tutuşunuda artırıyor ama lastik değiştirmemde ki en büyük etken kozmetik açıdand. İyi bir Çelik jant lastik kombinasyonu aracı birkaç level yukarıda gösteriyor. Resmini koyayım bakın bi IMG_3069.JPG

Geri
Üst Alt