Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 6j - Leon spoiler uygulaması

gkydmrstyle

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar arkadaşlar. Daha önce deneyip gören oldumu bilmiyorum lakin ben instagramda bir arkadaşımızın ibizaya leon spoilerini taktığını gördüm ve herhangi bir işlem yapmamış olduğu gibi takmış. Neden böyle bir arayış içine giriyorum diye sorarsanız sonradan yapıştırılan ibiza spoilerinin çok orjinal durmadığını gözlemledim bütünlük sağlamıyor ne olursa olsun yalnız leonlarda böyle bi durum yok sanki üzerinde gelmişcesine güzel duruyor. Bilgisi olan cevaplayabilir mi? Teşekkürler

Herkese merhabalar arkadaşlar. Daha önce deneyip gören oldumu bilmiyorum lakin ben instagramda bir arkadaşımızın ibizaya leon spoilerini taktığını gördüm ve herhangi bir işlem yapmamış olduğu gibi takmış. Neden böyle bir arayış içine giriyorum diye sorarsanız sonradan yapıştırılan ibiza spoilerinin çok orjinal durmadığını gözlemledim bütünlük sağlamıyor ne olursa olsun yalnız leonlarda böyle bi durum yok sanki üzerinde gelmişcesine güzel duruyor. Bilgisi olan cevaplayabilir mi? Teşekkürler
elinizde resim olsa daha iyi olurdu sanki şuan kestiremedim belki orjinal olarak araç ile istenmiş olabilir

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt