Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 2012 benzin otomatik 1.2 iridyum buji ve kayış seti değişimi

fuat.bas

Kayıtlı Üye
Selamlar Herkese İbiza 2012 benzin otomatik 1.2 iridyum buji ve kayış seti değişimi yapan varmı? Var ise fiyat bilgisi rica edeceğim. İyi forumlar.

Selamlar Herkese İbiza 2012 benzin otomatik 1.2 iridyum buji ve kayış seti değişimi yapan varmı? Var ise fiyat bilgisi rica edeceğim. İyi forumlar.

Kolay gelsin her üstada farklı fiyat çıkar
Malzemeleri kendiniz mi alacaksınız sadece ustalık mı ödeyeceksiniz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Teşekkürler sizede. Kendim alıp ustaya taktıracağım. V kayışına 450 bujilere 350 TL işçilik dahil istedi bana biraz fazla geldi açıkcası, grup içi anlaşmalı bir yer var ise Anadolu yakası onada sorabilirim. Saygılar.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler sizede. Kendim alıp ustaya taktıracağım. V kayışına 450 bujilere 350 TL işçilik dahil istedi bana biraz fazla geldi açıkcası, grup içi anlaşmalı bir yer var ise Anadolu yakası onada sorabilirim. Saygılar.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Anadolu yakasında vizyon otomotiv var orası iyidir
Yada Gebze tarafına gelirseniz burda iyi ustamız vardır otodünyası

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

V kayışını servise bir sorsanıza ne kadar diye? Uygunsa oradan alınıp dışarıda takılabilir. Çok bir işçiliği yok bu işlerin. Rutin bakıma soktuğunuzda bunlarıda aradan çıkarırsınız.

Geri
Üst Alt