Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.4 TSI 180 bg Cupra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bide bu cupranın yenileri çıkmış 180den 210 beygire çıkmış araç

orjinal halde 210 bg mi ?

tekrar görüştüm p.tesi sabah haber verecek o 1.000 TL yi geri çekerse arabayı alacağım

orjinal halde 210 bg mi ?

tekrar görüştüm p.tesi sabah haber verecek o 1.000 TL yi geri çekerse arabayı alacağım

ewet orjinal hali ibiza cupra r210 olarak aratırsanız google yabancı sayfalardan bişi çıkıo o çıktıgında bunun değeri epey düşer gibi gelio

Lanet olsun aracı opsiyonlattırdım yarın almaya gidiyorum....

1.000 TL için gönlüm kırılmasın dedim vereceğiz fazladan şerefsizlere...

hadi hayırlısı bakalım..

hayırlısı olsun abi güle güle kullanman dileğiyle

Korkmaya gerek yok

the Ibiza Cupra R210 is an unofficial version, hence the relevant information is so scarce, Seat otherwise we would have also been updated for this release. It is not known if there is a possibility that the R210 hits the market Spanish

ayrıca

The Seat Ibiza Cupra R210-the name comes from the number of horses has been announced by a Swiss importer, is a special edition and only available in the Alpine country.

yanı 180 devam bu arada sızden bısey rıca edıcem bana cupra anahtarının fotografını eklermısınız ayrıca cupradan memnunmusunuz yukarıda arkadas baya ses geldıgını tutunma sorunu oldugundan bahsetmıs genelınde boylemıdır yoksa arkadasın bahtsızlıgımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt