Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşte yeni İbiza

Gayet güzel olmuş bence 8 inç ekran ve beats ses sistemi opsiyonları da gayet başarılı.Ancak haziranda satışa sunuluyor bildiğim kadarıyla

2012 de aldığım ibizaya 2013 de çıkan leonu benzetiyordum.
Şimdi de çıkan ibizayı leona benzettim... :)
Ben beğendim. Gayet güzel olmuş.
İç kısmıda baya baya değişmiş. Çift renk değişik hava katmış.
Bu arada ön ve arka tamponu boyamamız/kaplamamız için yine bize fırsat verdiği için Seat'a teşekkürü bir borç bilirim :D
Bir de şöyle bir renk var ki bu da güzel :
bs.jpg bss.jpg

Kesinlikle başarılı olmuş. Ben baya beğendim. Büyük araca ihtiyaç duymasam görü kapalı alırdım.

Biraz daha alçaltılmış boyu bagajı 63litre daha büyümüş ve sınıfının lideri konumunda iç hacminide genişletmişler 1.5tsi 150hplik motor seçeneğiylede sunulacak diyorlar fr ve xcellence paketleriylede gelecekmiş heyecanla bekliyoruz :)

arkadan poloyu anımsatıyo sanki, yandanda leon gibi..Sonuç olarak harika olmuş:)

Ben i20 ye pek benzetemedim... Aileden Toledo'ya deseniz daha çok benziyor sanki...Adsız.jpg

Geri
Üst Alt