Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ülkemzde yapılan mükemmel yol çalışmaları.

kardeşim biz aile işimiz olarak bu karayolları ve demiryolları sanat yapıları yapıyoruz. bu işleri az çok biliyorum nasıl yapılır nasıl edilri. bildiğim tek bir şey var biz hiç bir zaman böyle bir iş yapmadık.

bir kaç tane ucuz karakterli kişiler yüzünden canımızdan olma riski var ülkemizde artık. bence bizi bu duruma getirenler utansn.

güvenlik önlemi almak çok pahlı bir şey değil. heleki kazandığı paranın yanında hiç bir şey değil. sektörün içinden birisi olarak yazıyorum. ama öyle insanlar varki sanki bunu yapmamak bir erkeklik artislik gösterisiymiş gibi davranıyorlar. onlara verilecek 3 kuruş maliyet zor geliyor. hadi onlar yapıyor karayollarının hiç mi denetleyicisi kontrolü yok. :(

nie denetlesinki ilk yapildiginda tamam dedimi birdaha bakmaya gerek mi var curuk olmus yok cokmus vs vs herhangi bir sey olsun onlarin umurunda mi ki baksana kelle koltukta yolculuk bizim derdimiz onlar umursarmi sence?

ondansonrada süratliydi alkolüydü der geçerler yollara bakmak kontrol etmek kimsenin aklına gelmez hep suçlu sürücülerdir kimse yoğurdum ekşi demez

geçmiş olsun kardeşim mıcır en büyük tehlikelerden biri Allah korusun.... bu ülkenin yol ve siyasi yapımı hiç bitmez....

şu mıcır olayını oldum olsa anlamam..
ne de ucuz güzel memleketimde insan hayatı ya.. :S

bende aracı ilk aldığım 3 ay boyunca o yollardaydım, o zamanlar da yol çalışması vardı şimdi sen yazıyorsun yine var. Yapılan her yol sadece 1 yıl bilemedin 1,5 yıl dayanır oldu sonra sil baştan. gereksiz yere ne kadar fazla para harcıyoruz ama boşa savuruyoruz. Devlet olarak bu zihniyeti yıkmamız gerek ama hücremize işlemiş her sene aynı işi yapıp para kazanmak ve bunu alışkanlık hale getirmek.

ya bu yol olayına diyecek kelime yok. duble yol filan yapıolar cok güzel ama çalısma var diye dandirekten 2 levha koyuyorlar. isiklandırma sistemi yok. dalgin olsan ve gece olsa direk girersin. bi de tahli yol olayı var . abartmıyorum 30 cm lik cukurlar oluyor. bi de micir in üstüne zift dökme.. güzel yollar yapılıor ama saglam olmuyor..

Sen istanbulu gör bide, iftar saati yol çalışması yapan zihniyeti düşünmeye davet ediyorum

istanbulun neresi duzgun ben goremedim valla otoban dahil heryerde bir kayma bir sekilsiz yol olusumu var

1.köprünün şeritlerindeki saçmalıkları düzeltecekler mi yoksa Asya-Avrupa yolunun şeritleri yılan gibi mi olucak..ki olursa kimse şaşırmaz ama..

Geri
Üst Alt