Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

önce hangisi jant+yay mı yoksa aero body+supersprint eksozmu

Bugün görüştüm tekrar adamla, farlar Türkiye'ye giriş yapmadığı için tam fiyat alamadığını söyledi... Ama makyajlı kasa için yaklaşık 450euro dedi tek far için (Servis fiyatından pek farklı değil, makyajlı kasa için serviste taktırmak daha mantıklı görünüyor).
Makyazsız leonlar için sistemde fotoğrafı merceksiz görünen bir xenon far var, tane fiyatı 220euro. Bu farın ne olduğu tam belli değilmiş. Ama standart far fiyatı için 110euro civarı bir şey dedi, bu durumda 220euro olan far büyük ihtimal merceklidir diyor adam. Ama o farın da Türkiye'ye giriş yapmadan ne olduğu belli olmayacak. Emin olmadan bu farı sipariş etmek de riskli duruyor, ne çıkacağı belli değil. Makyajsız Leon'cular olarak toplanıp bir tane sipariş verilebilir belki farın ne olduğunu görmek için, mercekliyse devamı da istenir :p

Özetle, şu an için elde var sıfır :)

Nasıl adamlar distribitörlük alıyor anlamıyorum, daha ürünün merceklimi değil mi bilmiyor hatta resmini bile bulamıyor. Çok garip.

volkanınkı degıl dımı?

eğer volkan ve benim yaptığım kişi değilse çok fazla güwenmeyin derim. Volkan çok daha ayrıntılı bilir ama bizim yaptırdığımız kişi bu işi hakkaten yalamış yutmuş biri. bence çok başarılı, işini iyi yapan ve dürüst biri. mesela buğu konusunda garanti konuşmaz hiçbir zaman özellikle Leon'larda. Benim aşırı yağmurda bir farım biraz buğu yapıyor. benim için çok önemli değil buğu olayı onun dışında çok memnunum. Buluşmada görenlerden sadece Faruk abim beğenmedi farlarımı :D

şşttt Ozan millet tersleştik zannedecek ne o öyle beğenmemiş falan:) sen bitanesin farı neyleyim

yok ömer volkanınki değil ama konuştuğum kişi konu bilen ve sorduğum sorulara takılmadan teklemeden cevap veren biri bence bu işi bilen birkişi ve sadece aydınlatma işi yapıyor kendine güveniyor denemekte fayda var başka bir sözüm olmayacak çünki arkadaşla sadece telde konuştuk avukatı değilim tenımıyorumda tesadüfen telini buldum konuştum aklıma yattı

yok ömer volkanınki değil ama konuştuğum kişi konu bilen ve sorduğum sorulara takılmadan teklemeden cevap veren biri bence bu işi bilen birkişi ve sadece aydınlatma işi yapıyor kendine güveniyor denemekte fayda var başka bir sözüm olmayacak çünki arkadaşla sadece telde konuştuk avukatı değilim tenımıyorumda tesadüfen telini buldum konuştum aklıma yattı

abi karar vermeden önce bir Volkanla konuş derim, o biliyordu az çok yapan kişileri sanırım

volkana sorarım tabi ama tanıyacağını sanmıyorum

Kaptan ISAMB döndü sanırım bekle orjinalini alırsın ıvır zıvıra para harcama bence. Ben bu adamın merceklerini beğenemedim bi türlü. Ama fikir verdi güzel, alırsam mercekleri ki hisseler böyle giderse 2 aya kadar alırım gibi, sellektörde farlar kapalıyken bile kısa ve uzunların bixenon sellektör yapması için bu adama danışacağım yinede.

Yürü beee ISAMB kim tutar seni :hosgeldin: 5e dayayacak olursan bu sefer belki tsideki hacmi bile arttırabilirim :p

hadi bakalım faruk ama ben cumartesi gidicem galiba

Geri
Üst Alt