Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ön tampon kaplama

Baktım ona ama far içine uyarmı bilmiyorum..Dursun birazdan gelecek yanıma..Ona sorayımda ehli cevap versin ;)

Dursun geldi..Uyar ama diyor içi karardığı için iyi bir ürün değil :)

çok güzel olmuş, bende böyle birşey yapmayı planlıyorum, hiç örneğini görmemiştim çok yakışmış, güle güle kullan..

Ledleri ya sök kardeşim yada bi şekilde onları kapat bence.Fena olmamış bakıldığında resimden görebildiğimiz kadarı ile araba karşımızda olsa yorumlar belki daha farklı olacaktır.Birde Seat Logosunu Öyle Yapacağına Logoyu İptal Etseydin.Logo Biraz abes durmuş görebildiğim kadarı ile.Genede biraz daha oynama ile daha güzel duracaktır.

ledleri ya sök kardeşim yada bi şekilde onları kapat bence.fena olmamış bakıldığında resimden görebildiğimiz kadarı ile araba karşımızda olsa yorumlar belki daha farklı olacaktır.birde seat logosunu öyle yapacağına logoyu iptal etseydin.logo biraz abes durmuş görebildiğim kadarı ile.genede biraz daha oynama ile daha güzel duracaktır.

teşekkürler, logoyu kırmızı yapıcam ledleri dedğin gibi saklaya bilirsem saklıcam yoksa sökücem

eliniza sağlık hoş olmuş güle güle kullanın da benim sorum şu neyle kapladınız kaça malettiniz...

Geri
Üst Alt