Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ön cam sağ üstten su alması (çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam abi ben onu bi göstereyim. Sunroof kanalları falan dediler bi yerde de. Olabilir mi acaba?

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
haaa bak o olur suunrof kanallarından üst döşemeden öne kadar gelir ince bi akıntı vs...olabilir.oto camcıların test eder gereken neyse sölenir.eğer fitil değişecekse orjınaliyle değiştirmenizi tavsıye ederim.uydurmasyon ya da usta el becerisyle yama gibi şeylerden kaçının derim...siz arızanın ne oldugunu söleyin tespit edin ben size orjınal seat servisinden parça kodunu vs aramızda paylaşır temin edersiniz.çokta aşırı pahalı bişi de değildir

Tamam abi teşekkürler vaktini ayırdığın için.iyi geceler

Tamam abi ben onu bi göstereyim. Sunroof kanalları falan dediler bi yerde de. Olabilir mi acaba?

ayrıca sıkıntı neresi ise mutlaka fotoğraflayın şu lazım deyin ki bulmamız hızlı olsun...malum sistemde fitilden bol bişi yok araç modelinden bulacağım size ok..ben tşk ederim ne demek sizler için burdayız

Tamam abi haberleşiriz.

İki üç gün önce aynı sorun benim aracımda da oldu. Yıkatmaya götürdüğümde girmedi. Yağmurda da iki kere oldu. Benimki de mi fitillerden acaba?

Gecmis olsun hocam
Benimki sileceklerin saklandigi kapaklarin ordan girmis. Iki gundur mbu izmir yetkili serviste araci kurutuolar.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim araba geldi. Adamlar is yerime kadar getirdilee

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de baktırdım. Geç odu ama.Sunroofu tam açınca ön tarafta su gözüküyor yağmur yazdıktan sonra.Bi sorun yokmuş. O anki pozisyondan dolayı içeriye gelmiş. Neyse ki gönlüm rahatladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt