Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çıkma parçalar lazım

evrim2626

Kayıtlı Üye
2013 fr 1,4 arabamla kaza yaptım çıkma parçalar arıyorum orjinalleri çok pahalı bildiğiniz yerler varsa söylerseniz çok sevinirim
su radyatörü
klima radyatörü
fan
fan kasası
klima kompresörü
daha bi kaç parça daha var çıkma satılan bi yer varsa sevinirim

evrim
eskişehir

Üstad geçmiş olsunda cikma radyatör sıkıntı yaratır

Geçmiş olsun kardeşim ikikere masraf yaparsın aracın kaskosu yokmuydu

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Bostancı oto sanayide girişte vardı bir tane elinde var mı sormak lazım yada gidip aramak

aracımın kaskosu yok yaptırmadım:( ARKADASlar hani böyle parça satan yerler ve elinde var ise tlf bırakabilirsiniz tsk ederim

Geçmiş olsun kardeşim... Keşke kaskon olsaydı... Bak işte bin lira paradan kaçıyosun misliyle çukıyor sonra... Radyatörün çıkması olmaz kardeşim mecburen servisten ya da yan sanayi bulabilirsen öyle... Tekrar geçmiş olsun... Bir an önce kasko yaptır...

seat aracla ilgili parça kodu temin etmek istersen yardımcı olurum.etka programı mevcut

Geçmiş olsun

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

geçmiş olsun evrim. sende birşey yoktur umarım. radyatörün sıfırını al diğerler çıkma uydurulbilir belki.

arkadaslar elimde bir liste var şu parçları buldum yan sanayi
su radyt:500 (şu parçaları bulamadım yalnız) fan
klima radyt 500 (motor yatakları alt bağlantı tablası)
fan kasası 1400klima kompr 650 (radyt alt takozu)
sağ rot kolu 100 (v kayışı)
sağ rot başı 100 (motor alt kulak bağlantı ayağ)ı
motor alt kulaklığı 250 ( motor alt muhafazsı) bunlar hakkında fiyat bilgisi ve nerden bulacağım
1000tl den kaçarken 10milyar kaçtı vallahi kara kara düşünür oldk:)

Geri
Üst Alt