Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Üyeler Konu kapatabilsin.

Çünki öneriyi makara olsun diye yapmıyorum abi ciddiyim.

Seni anlıyorum hasancım öneri olarak bu tür isteklerde bulunman gayet güzel fakat, SCW Platform'unun da bir işleyiş pozisyonu vardır. Sen öneri olarak isteğini belirtmişsin, geriye kalan kararlar sadece Yönetim ve Yöneticilerin vereceği ortak karar ile bu sisteme karar verilebilir. Sen bence konu ile alakalı beklemede kal, gerekli kişiler(abilerin) sana açıklayıcı şekilde yaklaşımını göstererek gereken cevabı bildirirler. Söylemeden geçemicem çok fazla atik ve pratiksin senin gibi olmayı çok isterdim çünkü, ben senin yaşlarında bu tür organizasyon ve benzeri şeylere katılma fırsatını bırak, babamızdan gelen paralar ile çar çur etmekle meşkul olurdum (boş işler yani)

Senin paylaşımlarını ve aktif olmanı gördükçe mutlu olmuyor değilim yani, imreniyorum bu şekilde kendini geliştirerek yaşantını devam ettirmeni diliyorum, afferim sana.

Teşekkür ederim. :) Scw yönetimi kendi arasında konuşsun tartışsın onlara bırakmaktayım önerimi.

canım kardeşim sanırım kendi yazdıklarını zaten silebilirsin..fakat açıtığın konulara müdahale etme durumunu vermem

Geri
Üst Alt