• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ücretsiz Check up ve %10 İşçilik İndirimi

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi

REİS38

Kayıtlı Üye
İsim
Gökhan KARABULUT
Nereden
Kayseri
Teşekkürler güncelledim

Byefsane

Kayıtlı Üye
İsim
Atilla Peynirci
Nereden
Isparta
Plaka
32AP154
check up vs zaten gelme sansım yokta belki yedek parcada işe yarar :) Bilgilerimizide güncelliyelim

nedjo

Kayıtlı Üye
İsim
Necmettin KİRİKOĞLU
Nereden
Kayseri
Plaka
38 NK 479
Güncelledim bakalım ama yakınlarda bakım vs birşeyim yok inşallah süre kısıtlaması yoktur.

kamikaze

Kayıtlı Üye
İsim
Çağlar Bayur
Nereden
İstanbul
Plaka
34 UGB 78
Parçada indirim severim; işçilikte indirimi, yapmayı da yaptırmayı da sevmem, prensip meselesi :D

selimtkz

Kayıtlı Üye
İsim
selim selim
Nereden
İstanbul
Araç
Aracım Yok
Plaka
06 BN 005
güncelledim ama herhangi bir mail gelmedi, nasıl yararlanıcaz? arıza tespitte vs'de geçerli mi ? check updan kasıt nedir

Leonist

Kayıtlı Üye
İsim
ÜMİT
Nereden
Düzce
Araç
Leon 1.6 Style
Plaka
81 HB 002
Söz konusu indirim serviste yapılacak herhangi bir işlemde otomatik olarak yansıtılıyor mu yoksa gittiğimizde indirim yapılması konusunda söylememiz gerekiyor mu? Kampanya konusunda Ford'u tek geçerim. 1 yıl önce kampanya ile %100 işçilik indirimi ile triger seti değiştirdim malzeme parasına. Hoş değiştirdik te ne oldu, 1 yıl sonra Leon aldık Seat zengin oldu:)

Lejyoner

Administrator
İsim
Gökhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 AE 3609
Söz konusu indirim serviste yapılacak herhangi bir işlemde otomatik olarak yansıtılıyor mu yoksa gittiğimizde indirim yapılması konusunda söylememiz gerekiyor mu? Kampanya konusunda Ford'u tek geçerim. 1 yıl önce kampanya ile %100 işçilik indirimi ile triger seti değiştirdim malzeme parasına. Hoş değiştirdik te ne oldu, 1 yıl sonra Leon aldık Seat zengin oldu:)
BU başlıkta bahsedilen indirimler 1 sene öncesinindi tarihlere dikkat etmediniz sanırım,kampanya konusunda sanırım şu an Eryada bir kampanya devam ediyor..

Leonist

Kayıtlı Üye
İsim
ÜMİT
Nereden
Düzce
Araç
Leon 1.6 Style
Plaka
81 HB 002
BU başlıkta bahsedilen indirimler 1 sene öncesinindi tarihlere dikkat etmediniz sanırım,kampanya konusunda sanırım şu an Eryada bir kampanya devam ediyor..
Hayır ben ücretsiz check up ve %10 işçilik indiriminden bahsediyorum ki bu kampanya yenidir ve seat sitesinde halen devam etmektedir, formu doldurup kayıt yaptırıp yararlanmak istediğmiz servisi seçiyoruz, 1 yıl öncesi değil yani.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst Alt