Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Özsa Otomotiv'e Teşekkürler

sağolsunlar esnaflık ölmedi dedirtecek cinstenhaareketler bunlar

bana pedal kiti ve kapı içi korumalıgı fiyatı alsana ne zamandır almak istiom fırsat olmuor

bana pedal kiti ve kapı içi korumalıgı fiyatı alsana ne zamandır almak istiom fırsat olmuor
haa bu arada pedal kiti demişken sol ayak dayama düşünürsen ben uygun fiyata bursadan *** li birinden aldım çok da güzel oldu istersen benim araçta bak beğenirsen sana da alalım illaki seat servisinden alacağız diye de bir kaide yok.. ve marka olmasıda önemli değil önemli olan yakışıp hoşuna gitmesi...

vaybe öz-sa dan memmunsanız ne güzel size ama şu söyleyim satış ve bakımlar için sorun yok öz-sa da ama her hangi bir arızadan dolayı gittiğinizde davranış ve tavırlar ne olur pek yorum yapmak istemiyorum memun kalmanıza sevindim.

vaybe öz-sa dan memmunsanız ne güzel size ama şu söyleyim satış ve bakımlar için sorun yok öz-sa da ama her hangi bir arızadan dolayı gittiğinizde davranış ve tavırlar ne olur pek yorum yapmak istemiyorum memun kalmanıza sevindim.

Gökhan abi Öz-sa ya ugramak mı Lazım ne bu aralar senin anlattıgın olay çok saçmalamışLArdı ama :)

Valla Öz-Sa' ya götürecek kadar değerli bi arabam olsa bile sadece "kontrol" için götürürüm. Gerçek problemi söylemeleri adına... Yoksa yine Zennecioğlu veya Star yolu görünür ;)

Büyük konuşmayayım ama mecbur kalmadıkca gitmem bu öz-sa ya

bakıma gelince lpg li araç yap arızaya geldimi kapalı yerde lpgli araç bakımı yapamıyoruz de ne kadar mantılı sizce :)

Geri
Üst Alt