Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Özel Siparişlerdeki Ülke Farkları?

bu arada benim bildiğim Seat Sport kapanalı aşağı yukarı 1 yıl oldu..
artık Seat Sport yok yani..

Brembo mu o kit peki. ??
üşendim de bu saatte açıp bakmaya.. :D

Bilmiyorum seat sport yazıyor kapanmış olsa 2009 cupra resimlerinde yer almazdı ama markası hakkında bi bilgi yok sanırsam seat sport...

---------- Post added at 01:40 ---------- Previous post was at 01:39 ----------

valla bixenonlu,far yıkamalı,cam tavanlı fıstık gibi kız gibi cupra geliyor. bırakta yarış tipi fren olmasın. koy ..üne rahman gitsin

Orası İllaki ole canım sadece ne yaptıklarını anlamaya calısıodum:)

bu arada Safa bildiğim kadarıyla o kitin çok büyük ihtimnalle Brembo'dur fren performansı çok iyi elbet de ama ekonomik açıdan biraz gereksiz neden..çünkü normal Cupra setine göre fiyatı muhtemelen en az 2-2.5 katıdır bi de üstüne ömrü de yarısı kadardır muhtemelen..gelicek araba zaten yeni bi araba tasarım üretim açısından, frenleri de İbiza'nın uç noktasında Cupra ayarında..
daha ne istiyosun abi F1 pistine çıkıp zaman da kasmayıver artık sen de.. :D :D :D

senın koltuklar nasıl olcak peki Safa baklavalı gıbıyse cok guzel.

bu arada Safa bildiğim kadarıyla o kitin çok büyük ihtimnalle Brembo'dur fren performansı çok iyi elbet de ama ekonomik açıdan biraz gereksiz neden..çünkü normal Cupra setine göre fiyatı muhtemelen en az 2-2.5 katıdır bi de üstüne ömrü de yarısı kadardır muhtemelen..gelicek araba zaten yeni bi araba tasarım üretim açısından, frenleri de İbiza'nın uç noktasında Cupra ayarında..
daha ne istiyosun abi F1 pistine çıkıp zaman da kasmayıver artık sen de.. :D :D :D

:D:D dogru diosun aslında ibizanın son noktası frenler diskleri falan buyukmuş dedi adam. Fuzuli masraf almazdım zaten orda 1.200 sterlin yazıor burda feci paradır vergiyide ekleyince:)

---------- Post added at 01:49 ---------- Previous post was at 01:48 ----------

senın koltuklar nasıl olcak peki Safa baklavalı gıbıyse cok guzel.

Can aynen koltuklar siyah baklava dilimli olucak beyaz cupra yazıcak eger deri secimi yaparsan onlar komple gidiyo ve simsiyah bir deri geliyo tabiki gereksizdi standart baklava desen benimki...

o zaman çok iyi olmuş koltukların deri olmadıgı.zaten kayserıde derıye pek bı ıhtıyacın olmıcak kışın :) hayırlı olsun tekrar..

o zaman çok iyi olmuş koltukların deri olmadıgı.zaten kayserıde derıye pek bı ıhtıyacın olmıcak kışın :) hayırlı olsun tekrar..

Aynen geregi yok derinin Kayseride arabayı ısıtmak baslı basına dert -10 -15 lerde gezior termometreler... Sağol can tşk ederim:)

Geri
Üst Alt