Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Özel servis bakım

Maalesef ki yetkili serviste kullanılan yağ bu değil ,

Doğru yağ : castrol edge professional longlife iii 5w-30

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Yetkili servis diye güvenmeyin bence. Sonuçta çalışan bizim insanımız, çoğu dürüstlükten epey uzak. Doğuş oto, hava filtresini faturalandırdığı halde usta filtreye hava tutup geri takmış. Arkadaşım bakım sonrası filtreye bakmış ve kirli olduğunu görünce iletişime geçti. Hatayı kabul ettiler ve bir sonraki bakım için indirim verdiler. En iyisi filtreleri kullanıcının kendisinin değiştirmesi. Yağı da dışarıdan alıp, herhangi bir yerde gözünüzün önünde değiştirmesi. Bir başka örnek, Erya'da en basit polen filtresini değiştirirken, kapağın tırnaklarını kırmışlar. Benim aracımın da garantiden hoparlörü değişti ve öncesinde trim sökerken iz olmaması konusunda uyardım. Yok bizde özel aparatlarla sökülüyor dediler, servistir işini bilir dedim fakat sonuç hüsran. Elimizden geldiğince kendimiz müdahale edebilmeli, iyi bir usta bulmalı ve işlem süresince başında durmalıyız.

Arkadaşlar merhaba ,

Aracımın bakımı yaklaşmakta , bugün bir kaç özel servis ile görüştüm
Castrol 5-30 yağ istiyorum falan dedim ama yetkili servisteki yağların daha kaliteli olduğunu söylediler bu sefer de kafam karıştı ?

Sizce ne yapmalıyım ?

Adamlar elinde olan varilden satmak için öyle diyor ben sürekli kendi yağım ile gidiyorum mobil1 esp kullanıyorum çok memnunum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Yetkili servis diye güvenmeyin bence. Sonuçta çalışan bizim insanımız, çoğu dürüstlükten epey uzak. Doğuş oto, hava filtresini faturalandırdığı halde usta filtreye hava tutup geri takmış. Arkadaşım bakım sonrası filtreye bakmış ve kirli olduğunu görünce iletişime geçti. Hatayı kabul ettiler ve bir sonraki bakım için indirim verdiler. En iyisi filtreleri kullanıcının kendisinin değiştirmesi. Yağı da dışarıdan alıp, herhangi bir yerde gözünüzün önünde değiştirmesi. Bir başka örnek, Erya'da en basit polen filtresini değiştirirken, kapağın tırnaklarını kırmışlar. Benim aracımın da garantiden hoparlörü değişti ve öncesinde trim sökerken iz olmaması konusunda uyardım. Yok bizde özel aparatlarla sökülüyor dediler, servistir işini bilir dedim fakat sonuç hüsran. Elimizden geldiğince kendimiz müdahale edebilmeli, iyi bir usta bulmalı ve işlem süresince başında durmalıyız.
Kesinlikle size katılıyorum hocam..

Göz Gördüğüne
Kulak Duyduğuna inanır...

göz önünde olması tercihim o yüzden yetkili servise bıraktığımda bile aşağı inip araç başında durmuşumdur...

Arkadaşlar merhaba ,

Aracımın bakımı yaklaşmakta , bugün bir kaç özel servis ile görüştüm
Castrol 5-30 yağ istiyorum falan dedim ama yetkili servisteki yağların daha kaliteli olduğunu söylediler bu sefer de kafam karıştı ?

Sizce ne yapmalıyım ?

Bi dönem yetkili serviste çalışıyordum castrol yag etiketi vurup motora alpet yag koyuyorlardı

EDS’LER BENİ İYİ TANIR...

Geri
Üst Alt