Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Önerilerinizi bekliyorum

İçine harcayacaksan, getir yiyelim kebap söyleyelim, tatlı söyleyelim içe gitsin. Dışına harcayacaksan lütfen ve lütfen rica ediyorum kasislerden geçerken arabayı çapraz yaparak sanki arka sokaktan dolaşıp geliyor hissi vermeyecek şekilde yap. Ya da sat aracı 166.000'e hayalet göstergeli dizel otomatik ateca al :)

Lastiklere kamber verirsen hakkımı helal etmiyorum. :)
Benim elimde 10,000 TL olsa şu sırayla giderdim.

Jant - yay - lastik (hatta sarı koni amortisörler ile yol tutuşunu güçlendiririm)
cam filmi - detailing
soft yazılım + filtre kiti
sport egzoz sevmediğim için sadece kaliteli bir egzoz kafası
içeride apaçiye kaçmayacak kaliteli müzik dinleyek kadar midler ve android double din ile bir ses sistemi
pedal-kol dayama
üstüne para kalırsa led far ve sisleri güçlendirirdim.
Böylece hem görsel hem performans olarak ortaya karışık yapmış olursun.
Bundan sonrası kişisel zevke kalıyor.

Abi ne kamberi ne kasislerden çaprazlaması beni torbacı yaptınız :D :D spor yay takmayı bile düşünmüyorum aero boddy kit alıcam sırf daha orjinal ve sade dursun diye :D en nefret ettiğim tiplere benzememek için elimden geleni yapıp orjinalini bozmadan şık hale getiricem Allahın izniyle
İçine harcayacaksan, getir yiyelim kebap söyleyelim, tatlı söyleyelim içe gitsin. Dışına harcayacaksan lütfen ve lütfen rica ediyorum kasislerden geçerken arabayı çapraz yaparak sanki arka sokaktan dolaşıp geliyor hissi vermeyecek şekilde yap. Ya da sat aracı 166.000'e hayalet göstergeli dizel otomatik ateca al :)
Lastiklere kamber verirsen hakkımı helal etmiyorum. :)
Benim elimde 10,000 TL olsa şu sırayla giderdim.

Jant - yay - lastik (hatta sarı koni amortisörler ile yol tutuşunu güçlendiririm)
cam filmi - detailing
sport egzoz sevmediğim için sadece kaliteli bir egzoz kafası
içeride apaçiye kaçmayacak kaliteli müzik dinleyek kadar midler ve android double din ile bir ses sistemi
pedal-kol dayama
üstüne para kalırsa led far ve sisleri güçlendirirdim.

Selamlar zar zor para biriktirip aldığım leonum için birde üstüne bilgisayarımı sattım şuan 10.000 TL civarı bütçem var kafamda olan bazı şeyler var ancak sizlerinde fikrini almak istiyorum dün alcantra direksiyon , vites , kol dayama yaptırdım ve hazır başlamışken araç içi özelleştirme üzerinden mi yürüsem yoksa aracın dış kozmetiğinemi odaklansam arada kaldım aracı almadan öncede istediğim virtual cockpit kafama takıldı ve aklımdan çıkmıyor ancak bütçesi çok tuzlu ebay üzerinden dolar bazında satın alıp montaj maaliyetleriyle canımı yakacakmış gibi duruyor ama içim içimi yiyor bana bir yol gösterin nereden başlıyayım öncelik neler yapmam gerekir sizin gözünüzde dış kozmetik mi , iç kozmetik mi , teknolojik mi çok kararsızım

Cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Malum cihaz
https://www.ebay.com/itm/Seat-Leon-...486090&hash=item4689b419a5:g:zVwAAOSwdf9bw4Gt

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
dış ve iç kozmetik tabiki.
Hayalet ekranı alacaksın 5500 civarına ve aracında navıgasyon olmadan bir hiçe dönüşüyor bir nevi. + bunun montaj maaliyeti var ve cidden yapay duruyor fiyati 1500 falan olsa alınabilir de 5500-6000 gibi rakamlara değmez aracı satıp hayaletli bir leon almak daha mantıklı olabilir. MIB2 unıtesının fıyatı da bı o kadar var cunku dış modifikasyona geleceksek diğer arkadaşlara katılıyorum

18-Jant - yay - lastik
Bodykıt- aero tampon marşpiyel spoylr vs.
cam filmi - detailing
sport egzoz cıkısları
spor pedal olabilir
üstüne para kalırsa led sis- geri vites lambası led

kardeşim kendi ağzınla demişsin zar zor biriktirdim diye :) Kafandaki şeyleri bir süreliğine askıya al bence :) yok illa dersen oynucam arabayla diye bende dış görünümcüyüm. boddy kit ve sağlam bir jant'la gözün doyar diye düşünüyorum

Abi ne kamberi ne kasislerden çaprazlaması beni torbacı yaptınız :D:D spor yay takmayı bile düşünmüyorum aero boddy kit alıcam sırf daha orjinal ve sade dursun diye :D en nefret ettiğim tiplere benzememek için elimden geleni yapıp orjinalini bozmadan şık hale getiricem Allahın izniyle
Getir sen 10.000 ver ben sana altın alayım dursun kenarda. Düğünde dernekte bişe olur bozdururuz. :D

Şahsi fikrim body kit, jant lastik ve görsel sevmesen bile performans için çok da alçaltmayacak bir spor yay takımı olabilir. Yazılımsal ve teknolojik değişikliklerden şahsen hep çekinmişimdir, malum hem maliyetli hem desteklememe, uyum problemi vs ihtimalleri var.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt