Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön Konsol Gıcırtı Sesi Sorunu

volkanhotur

Kayıtlı Üye
Merhaba, Seat Leon 1.0 aracım var. 3-4 gündür aracı park konumuna alıp tam durdurmak üzereyken, yani motor rölantideyken ön konsoldan karyola gıcırtısına benzer bir ses duymaya başladım. Tabi her zaman olmuyor ama 3-4 kez denk geldim. Hatta bugün de denk gelince kısa bir video çektim, sesi kaydedebilmek adına. Daha önceden bu tarz bir sıkıntı vs. başına gelen veya tahminleri olan var mı? Bu arada kısa bir süre sonra servise götüreceğim aracı.

Video Linki : Dropbox - IMG_2678.MOV

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ön askı z rot kollarına baktırın.Vites boşta rolantide hafif gaza dokunun tıngırtı kumbara sesi geliyorsa katalizör içerisindeki seramik ten gelir.Bunlar pratik olarak yaşadığım çözümünü bulduğum sıkıntılar sorunu çözemezsende iyi bir sanayi ustasına test ettir.

Ön askı z rot kollarına baktırın.Vites boşta rolantide hafif gaza dokunun tıngırtı kumbara sesi geliyorsa katalizör içerisindeki seramik ten gelir.Bunlar pratik olarak yaşadığım çözümünü bulduğum sıkıntılar sorunu çözemezsende iyi bir sanayi ustasına test ettir.

Merhaba, bir ay önce serviste salıncak burcunu değiştirdiler. Araştırmalarım sonucu sesin salıncak burcundan geldiğini anladık. Teşekkürler.

eğer önde konsaldan ise ön cama sürtme yapıyordur direklerin olduğu yere bakın alt kısımda keçe vardır yerinden oynamış olabilit

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Merhaba, 1 ay önce serviste salıncak burcu değiştirildi. Gıcırtının kaynağı salıncak burcuymuş. İlginiz için teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt