• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ön gündüz ledleri neden bu şekilde (2017)

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Murat KİREÇ
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.4 TSI Style
Plaka
59 ZE 196
Denedim abi o şekildede yine soluk açıdan kaynaklı değil sanırım %90 arıza ama şaşırdığım kısım 2 tarafında aynı olması :(
iki tarafın da aynı olması şaşırtıcı
özellikle alakalı olabilir diye geldi benim de aklıma

brkebjk

Kayıtlı Üye
İsim
Berke
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 TDI Style
Plaka
34 SL 7045
iki tarafın da aynı olması şaşırtıcı
özellikle alakalı olabilir diye geldi benim de aklıma
Bende oraya takıldım abi . Acaba led paketin içindede sınıf sınıf ayrım mı var diye ama kataloglarda vs. öyle birşey görmedim , en iyisi servise gidip göstermek hava biraz kararsın daha net oluyor o fark gidip danışıcam Erya servise.

leonall

Kayıtlı Üye
İsim
Murat kata
Nereden
Erzincan
Araç
Leon 1.6 Style
İki farıda görecek şekilde arabanın 5-10metre önüne geçip tam karşıdan bakıp çekerseniz daha iyi anlaşılır

brkebjk

Kayıtlı Üye
İsim
Berke
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 TDI Style
Plaka
34 SL 7045
İki farıda görecek şekilde arabanın 5-10metre önüne geçip tam karşıdan bakıp çekerseniz daha iyi anlaşılır
Birazdan inip yapıcam 0 konumunda uzaktan çekicem ama anlaşılacağını sanmıyorum kamerada orayada yansır ışık

faw13

Kayıtlı Üye
İsim
Gökberk
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
işin ilginç yanı profil fotoğrafında normal görünüyor :) Orası tek bir led tarafından aydınlatılıyor galiba, farda sorun var gibi gelmedi ama sen gene bir göster için rahat olsun :)

ilker.erdal

Kayıtlı Üye
İsim
İlker
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.4 Signo
Plaka
34 UC 9600
Üstadim oncelikle buyuk gecmis olsun soyle ki siz icerden gunduz ledini acmak icin swich i cevirdiginizde direk led yanmaz led surucu kartina elektronik bilgi verilir ve bilgi dogrultusunda surucu karti ya fari ya sisleri ya da gunduz led lerini aktif duruma getirir ve led ler hakkindaki bilginiz nedir bilmem ama farinizin acik devre semasini internetten bulup bakarsaniz her bir led kendi arasinda 4 lu olarak seri bu seri hatlar ise kendi arasinda paraleldir yani ariza yaptiginda tamaminin off duruma gecmeme sebebi budur. Resimlerden gordugum kadariyla sizin farlarinizin ledlerini suren kart uzerinde de bi sorun olabilir ya da far icerisinde ki seridin son paralel hattinda da bi sorun olabilir size tavsiyem garantiniz devam ediyor ise yetkili servis ile gorusmeniz tekrardan gecmis olsun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

brkebjk

Kayıtlı Üye
İsim
Berke
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 TDI Style
Plaka
34 SL 7045
Üstadim oncelikle buyuk gecmis olsun soyle ki siz icerden gunduz ledini acmak icin swich i cevirdiginizde direk led yanmaz led surucu kartina elektronik bilgi verilir ve bilgi dogrultusunda surucu karti ya fari ya sisleri ya da gunduz led lerini aktif duruma getirir ve led ler hakkindaki bilginiz nedir bilmem ama farinizin acik devre semasini internetten bulup bakarsaniz her bir led kendi arasinda 4 lu olarak seri bu seri hatlar ise kendi arasinda paraleldir yani ariza yaptiginda tamaminin off duruma gecmeme sebebi budur. Resimlerden gordugum kadariyla sizin farlarinizin ledlerini suren kart uzerinde de bi sorun olabilir ya da far icerisinde ki seridin son paralel hattinda da bi sorun olabilir size tavsiyem garantiniz devam ediyor ise yetkili servis ile gorusmeniz tekrardan gecmis olsun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Servise gidip detaylıca inceleticem showroomda ki araçlar ile kıyaslayıp kanıtlanıcam gelişmeleri buradan yazıcam. İlgin için teşekkürler.

brkebjk

Kayıtlı Üye
İsim
Berke
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 TDI Style
Plaka
34 SL 7045
Biraz geç oldu ama bende baktımda alt kıvrımda yanıyomuş herneyse siz sorunun ne olduğunu çözdünüzmü

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Konuyu unutmuşum :) Servisede sordum kendimde inceledim ledlere bakış açısından kaynaklıymış tam üst kısımdan baktığınızda sönük yada zayıf gibi duruyor tam karsıdan bakınca heryere eşit dağılıyormuş

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Üst Alt