• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ön asistan (otomatik fren)

Cevdetipek

Kayıtlı Üye
İsim
Cevdet ipek
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.4 TSI FR
Plaka
34cev492
2017 model Leon fr araca ön asist bağlatabilirmiyim arkadaşlar yapan yaptıran varmı bilgi verebilirmi

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
2017 model Leon fr araca ön asist bağlatabilirmiyim arkadaşlar yapan yaptıran varmı bilgi verebilirmi
Yaptırabilirsin biraz maliyetli ama oluyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

faw13

Kayıtlı Üye
İsim
Gökberk
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
ön asistan + adaptif cruise yaklaşık 5000 liraya takılıyor şu anda. Ben yaptıracaktım, sonra düşün taşın vazgeçtim ama kararım her saniye değişebilir.
Ön tampona sensör takılıyor, aracın gateway ünitesi değişiyor sistem çalışmaya başlıyor

m_kostik

Kayıtlı Üye
İsim
m_kostik
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.2 TSI Style
ön asistan + adaptif cruise yaklaşık 5000 liraya takılıyor şu anda. Ben yaptıracaktım, sonra düşün taşın vazgeçtim ama kararım her saniye değişebilir.
Ön tampona sensör takılıyor, aracın gateway ünitesi değişiyor sistem çalışmaya başlıyor
Merhaba adaptif hiz kontrol var, front asist ekletsek fiyati daha uygun olabilir mi acaba ?

mehmet80

Kayıtlı Üye
İsim
mehmet
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 EcoTSI FR
Plaka
34 LFR 22
Valla adaptif mi emin olamadim ama hiz sabitleyici var. Sinyal kolu uzerindeki buttonlardan hiz yukseltip dusurebiliyorum.
Adaptif hız sabitleyici örneğin 100 km ye ayarladın önündeki araç 100 km nin altında giderse hızını düşürür, durursa durur. Normal hız sabitleyici ayarladığın km de gider

Üst Alt