Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

**Öğrenci İşi Leon - 2**

Lan cagri helal olsun guzel olmusda senin bu yaptiklarindan sonra baslik alakasiz kaldi:)) guzel gunlerde kullan

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün VW GTI DSG kırmızı dikişli vites topuzum geldi ve montajı yapıldı. Kolay zannediyordum ama baya sıkıntılıymış. Arabanın içerisinde bir sürü kırmızı detay olunca çok da yakıştı. :)

Ekli dosyayı görüntüle 11059
emeğine sağlık çağrı.çok güzel olmuş.benimde uzun zamandır aklımdan geçen bir uygulama.cesaret edipte ele alamıyorum.yurt dışından mı getirttin topuzu.? sadece deri kılıfını takabiliyorsun değilmi? keşke montaj sırasında da bikaç foto çekseydin.güzel olmuş.güle güle kullan kardeşim.

Çok şık olmuş kardeşim... güle güle kullan... :)

Teşekkürler abim :)

Lan cagri helal olsun guzel olmusda senin bu yaptiklarindan sonra baslik alakasiz kaldi:)) guzel gunlerde kullan

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahah hacı bunlar hep ufak tefek şeyler. harcadığım para toplamda bir jant lastik parasını bile bulmuyor. zaten başlık diğer arabadan kalma. devamı hesabı :D teşekkür ederim iyi dileklerin için :)

emeğine sağlık çağrı.çok güzel olmuş.benimde uzun zamandır aklımdan geçen bir uygulama.cesaret edipte ele alamıyorum.yurt dışından mı getirttin topuzu.? sadece deri kılıfını takabiliyorsun değilmi? keşke montaj sırasında da bikaç foto çekseydin.güzel olmuş.güle güle kullan kardeşim.

Teşekkürler :) Aynen sadece deri kısmı işe yarıyor. Yalnız montajı sıkıntılı. Defalarca yapmış birisi hallederse problemsiz yapar. Diğer türlü şanzımanı komple indirme riski var. Topuzu yurtdışından getirttim evet :)

süper kazasız belasız en baştan okudum

Teşekkürler :) Bir kırmızının tadını vermez gerçi :D

İki seneden fazladır süren bir hevesim gerçek oldu. Taaa Bursa'da tampon için nerelere giden, bakan, pazarlık eden, göndermeye çalışan, ön koltuk dahil iptal eden güzel insanlar topluluğu çok teşekkürler! :)

Cupra arka tampon; tamamlandı :)

arymu.jpg

Yine çok uzun zamandır heveslenip de alamadığım pedal seti de geldi. Dün taktım. Temizken iyi de, kirliyken ı-ıh :)

8im6.jpg

Ciddi bir göz ameliyatı geçirdiğim için profil bilgilerimi düzenleyemiyorum ama kelebek dün İzmir'e yeni sahibine gitti. İnternette ilanı görenler vardı. 3 hafta kaldı ilanda. Yazdığım rakamın çok az altına satıldı.

Arabalarınızı değersiz sanmayın. Fiyatlarınızı öldürmeyin.

Bir süre arabam olmayacak. Görünen o. Ameliyattan dolayı ortalama 2 ay pertim zaten :)

Ben kendi adıma Leon'dan vazgeçme taraftarı değilim. Allah nasip ederse keyifle binebileceğim, mümkünse sarı, bir 2.0 TFSI alıp saklayacağım. :)

Mühendis İşi Leon'da görüşmek üzere :)

Geri
Üst Alt