Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÇiZİKLER

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
arkdaslar aracımın rengı lacıvert ve bır cok kılcal cızıler cok gorunuyo ve rahatsız etmeye basladı kendım pasta-cıla yapsam onerebılecegz mı marka var mı turth fıln dedıler kendını kanıtlamıs hepsıburada da baktım gayet gzl cıla artık pasta 25+30 =55 oluyo ama pasta 500ml sıvı nasıl sızce?

Koyu renkleri bende çok severim özellikle siyah ve laciverti ama bakımı zahmetli oluyor işte, çiziği falan hemen belli ediyor..Link ini verdiğim ürüne bir bak istersen, bende meguiars in wax ını kulandım çok güzel sonuç verdi gerçeken çok kalieli bir ürün. Ancak kullanırken dikkat et çiziği alacağım diye çok sürme yoksa verniği çok inceltirsin, hadi kolay gelsin :)

http://www.hepsiburada.com/Liste/Pr...le gorunur fark var mı yanı bosa almaym sonra

çizikleri yok etmek için öncelikle araca polish yapılması gerekir..yani aşındırıcı özelliği olan menzerna gibi polishler..daha sonra üstüne meg.nxt gibi yada autogylm srp tarzı bir ürün ve onunda üstüne colinite wax..bunlardan polish olanı makine ile diğerlerini el pedi ile yapabilirsin..ancak bunlar için internetten biraz araştırma yapman ve emek harcaman gerekir:) yapamam dersen meguıars,würth gibi bir yerde yaptırman gerekir netice alabilmek için:eek:key:

Onur kardeşim önce pastayı uyguluyorsun çizikleri almak için ardından cilayı uyguluyorsun iyice parlatmak ve çiziklerin birazdaha görünmemesi için.. Yanlız bu işlemleri yapmadan önce aracını güzelce bir yıka.. Belli başlı markalar var zaten ama meguiars bu konuda çok iyi gerçekten.. Ben pastasını kulanmadım ona birşey diyemiyeceğim ama wax ını kulandım gerçekten süperdi.. Tercih senin artık gerisi sana kalmış ama bu ürünü kullansan memnuniyetsizliğin olacağını sanmıyorum. Nasıl aracından memnunmusun? bende yakın bir zamanda kısmet olursa dizelini almayı üşünüyorum..

arac cok gzl benm kı 1.6 tek eksıgı dıjıtal klıma ve camlar fln sıgno olsaydı 2-3 sene bınerdm ama bu aracmı sene sonunda satmayı dusunuyorm dezavantajı ıse arac yere cok cok yakın bır cok yerde altı surebılıyosunuz dızel bır ıbıza ıle takas yapmayı dusunurm tabı sıgno veya stylance olmak sartık ıle

bence sakın kendin pasta yapma kaş yapayım derken gözü çıkarırsın...öle birini tanıdım aracın boyası gitmişti

Arkadaşın araca pasta cila yapmıştık araç gri renkti arabada hafif bir dalgalanma kalmıştı :D sonra düzelttik ama bizi baya bir uğraştırmıştı. Sonrada kendimiz yapmamaya karar verdik.

Aracınızın rengi ile alakalı durum birazda :)

Geri
Üst Alt