Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çeki Demiri Kapağı

yozgat

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar aracımı aldığımdan beri aradığım çeki demiri kapağı lazım , fiyatı serviste biraz pahalı, çıkma (renk fark etmez) olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi veya nasıl bir çözümü olabilir.

Ekli dosyalar

• IMG_2427yeniiii.jpg
    IMG_2427yeniiii.jpg
    684.3 KB · Görüntüleme: 24
Usta cikmacilara bak...hic olmadi oraya bi logo yapıştir:)
Scw logosu guzel olur bence:)

Selam arkadaşlar aracımı aldığımdan beri aradığım çeki demiri kapağı lazım , fiyatı serviste biraz pahalı, çıkma (renk fark etmez) olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi veya nasıl bir çözümü olabilir.
Valla çıkma da çok para nerdeyse servisle aynı para oluyor

kurye ile elden teslime verildi

servise sordum 60 tl demişti, çıkmacılarda daha uygun olur dediler ama bulamadım bir türlü scw logosu derken nasıl bir şeymiş :)

servise sordum 60 tl demişti, çıkmacılarda daha uygun olur dediler ama bulamadım bir türlü scw logosu derken nasıl bir şeymiş :)
Çıkmcıda 40-50 arası ister bulursan eğer başka servisleri de ara daha uygun fiyat veren servisten al çıkma zor bulunuyor sticker boşlukta olmaz altına plastik bir parça uydur öyle tuttur onu kaplama yapabilirsin yada üzerine etiket yapıştırarak çözebilirsiniz

kurye ile elden teslime verildi

tampunun plakalık yerini siyah mat kaplattıracam zaten tampon çok çizik var olmazsa altına plastik parçayla halletmeye çalışacam

servisde kaç paraki :) parçayı bulmak biraz şans işi............

serviste yaklaşık 10 ay önce sordum 60 felan demişti. bende şansımı deneyim dedim bakalım yardımcı olacak birisi çıkacak mı :)

serviste yaklaşık 10 ay önce sordum 60 felan demişti. bende şansımı deneyim dedim bakalım yardımcı olacak birisi çıkacak mı :)
çıkmaz kanısındayım...cunku tamponu tamamlayan parça cıkma tamponun kapağını vermezler düşüncesindeyim.ben iki tane fr dikiz kapağı aldım krom 116 lira cifti parmak kadar şeyi 60 mı dıyolar hayret şaşırdım...

Geri
Üst Alt