Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çöllü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar herkes kendince iyi birşeyler yapmaya ve yazmaya çalışıyor fakat bu bilgi kirliliğinden ve ortamı germekten başka bir işe yaramıyor ben şahsen yönetimi ve selçuk u tanıyan birlikte yola gitmiş aynı masada yemek yemiş sohbet etmiş biri olarak hiçbirinin kötü yada sahsi menfaatleri doğrultusunda davrandığını sanmıyorum sizlerden ricam lütfen taraflar açıklama yapanna kadar yorumlardan uzak duralım bu inanın en iyisi

Acıklama yapılmıs bızlerde anlıcagımızı anlamısızdır.

Arkadaslar bu konuda ortamı geren ümit nicli arkadaş kendisi değildir sahsımla birlikte telefon actım ve ne yapmaya calıstıgını sordum bir arkadasıma verdım dedi ve ismini söylemedi yanlız telefondaki kişi siteye belli bir zamandır girmediğini söyledi bu kullanıcı sahtedir bilginiz olsun.

Nasıl yani.? Aşağılık adama bak,kendisi çıkıp bir şey söyleyemiyor yine çıkmış ümit nicki ile burda milleti geriyor,Erkani gibi hasan hüseyin ahmet mehmet vs gibi aşağılık adamların neden bu sitede barınamadığını belli eder hareket..

Bana hakaret eden erkaniymis bilseydim hiç kale almazdim çok üzüldüm simdi

Biz hiç burada yorum yapanları kaale almadık ki...

Ne hissediyor isek, ne düşünüyor isek onu söyledik. Yazan Ümitt'miş, Erkani imiş bizi bağlamaz. SCW ailesi galeyana gelecek insanlarla dolu ise bırakın gitsinler zaten.

Bizim tepkimiz;

"""Dün gece (konuşmalarımız Silinmiş fakat Hasan sağolsun tümünü bulup Yayınlamış öncesi ve sonrası okadardır aksini söyleyenlerden ricam silinen msjların geri getirilmesidir) yaşanan gerginlik sonrası siteden basitçe uzaklaştırıldım..

Daha öncesi olduğunu idda edenlerden ricam; ne olmuş ise yazın bilinsin!

Kişisel Anlaşmazlıkların yada Eleştirilerin kaldırılamadığı bir ortamda, Üstelikte çok güvendiğim ve inandığım Büyüklerimin buna müsade etmesi sonucunda, siteden uzaklaştırılmam; Reva görülmüş ise; Bana düşende burda durmamaktır zaten!

9622 Adet Msj'ı olan, ve bu msjlarında bırakın hakaret ve küfrü, kötü söz bile söylemeyen biri (son MSJlarınm ve tartışma anındaki msjlarımda dahildir) kişisel eleştirisinden dolayı bu siteden uzaklaştırılabiliyorsa zaten bu sitede hiç olmamış demektir.."""

diyen bir [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] var iken yönetimin "biz şahsi kararlar almıyoruz" deyip hatta bir mesajda "onu yapanın g.tünü keserler(!)" demesiydi. Burada doğru konuşmayan kim, bunun açıklanması gerekir. Tepkimiz bunadır.

Ha "çok mu umrunda birinin gitmesi?" der iseniz; derim ki: AİLE diyoruz. Hele ki sevilen bir AİLE FERDİ gidiyor, umursamayacak isek bizi de kimse umursamaz nasıl olsa...

Lütfen, neyse sorunlar; neyse doğrular bilelim. Açılan mesajlar silindi, sabahtan beri takip ediyorum. Bir çok konu kapatıldı. Hasan'ın paylaştığı resimleri bulamadım az önce mesela, peki neden? Neden engelleniyoruz? Neyi engelliyoruz?
Değerli yönetim, doğru yaklaşım değil bu. Belki ben bilmiyorum, evet ben hiç forum yönetmedim; ama AİLEMİ yöneten babamdan da böyle bir yaklaşım görmedim. Hatta bu sebepten "BABA" yı aradım öğle saatlerinde (Cezmi Abi [MENTION=4]kfy[/MENTION]) "abi bir el at" diye.

Lütfen şahsi alınmayınız, benim şahsi olarak kimseye diyecek lafım yok, herkes insandır sonuçta. Kişisel hatalar olabilir, ama yönetimin bunu telafi etmesi gerekir. Saygılarımla...

Umurumuzda Olması Gerekir ben Selçukla Pek Muhabbetim Bile Olmadı Diyebilirim buradaki msjlarından bilrim sadece kendisini hiç bir bağım yok yeniyim burada zaten ama 9622 Msjı Olan Kişi Benim Gözümde üye Statüsünde olmaz En azından Onursal üye vb. üye Statüsünde olur diyebilirim.Böyle Ailesinden Kendinden ZAmanından Bu forum için Zamanını emeğini harcamış kiiler Bence bu şekilde yolculanmamalıdır. Yönetimden Olan Kişiler Abilerim / kardeşlerimin bile bu kadar msjı yok diyebilirim 9622 msj yazan adam cidden foruma kendini adamış biridir.Çözülemeyecek Sorun Yoktur Konuşarak Her sey Çözülebilir...Neyse Artık Genede Yönetim ve Selçuk Kardesin Kararlarınada saygı duyarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt